Kde mám koupit kvalitní maso do příkrmů?

paaajuska
2. říj 2012

Maminky prosím poraďte,kde mám koupit kvalitní maso do příkrmů?
Nakupovat mohu v Chrudimi,Pardubicích nebo v HK.
Předem moc děkuji za Vaše tipy🙂

blahova_andrea
2. říj 2012

Nevím jak je to tam u vás, ale my telecí a hovězí kupujeme v Globusu. Tam masu věříme nejvíc. K tomu babička s dědečkem pravidelně shání domácí králíky, kuřata, kus prasátka ze zabíjačky...My to se stravou nehrotíme. Když není domácí, tak holt uvařím z kupovanýho, ale jak je možnost dobrot z domácích chovů a zahrádek, tak nikdy neodmítáme!

coxa
2. říj 2012

Já mám oblíbeného řezníka, ale jinak známého maminka pracuje na hygieně a říkala, že podle jejich kontrol má Globus ze všech marketů nej maso.

asaka
2. říj 2012

ja kupuju maso ve zdravy vyzive- bio nebo z volneho chovu. Detem staci malo, takze financne to rozhodne neruinuje.

kristi
2. říj 2012

v Globusu, ten pardubickej patří k těm lepším

anitram18
2. říj 2012

Já teď byla v Makru a byla jsem spokojená teda, maso mi tam přišlo fajn a člověk toho nemusí koupit 10kg...no a Globus super, ten ale pro mě v HK není 😒

ia.
2. říj 2012

nakupuju maso v Globusu.

katyxq
3. říj 2012

Občas dělá tímhle směrem závozy farma Sasov z Jihlavy (www.biofarma.cz), maso mají perfektní, takže se stačí podívat, kdy jedou, dostatečně dopředu objednat a pak se domluvit na místě vyzvednutí. Biokuřata mívá v nabídce Hyperalbert, možná i Globus.

dzejnyy
19. říj 2012

taky si s tím dělám hlavu, mám přísun jen domácího jehněčího. Zatím jsem kupovala skleničky, ale to mě neuspokojuje... 😒 Sasov je dobrý tip, vzpomínám si, že je tuším součástí bedýnkového systému 🙂

kacikaci
19. říj 2012

Makro určitě - tam mají skvělý i ryby, jinak Globus..

andelka
19. říj 2012

U staršího to řešily obvykle skleničky, Babylove nebo Hipp (krůtí, kuřecí a hovězí jednodruhové). U mladšího chci kupovat bio, nakrájím na kostky, zamrazím. Objednává se to z farmy (www.farma-obchod.cz) a vyzvednu si to před barákem.
V Globusu jsme zatím kupovali spíš jen sekanou a šunku. Ale na maso se tam taky podívám, vím že i bio je tam k sehnání.

monad
1. pro 2012

asi v řeznictví. ale co to je kvalitní maso že??

laurinkab
26. čer 2014

Zdravím, v Ostravě mohu doporučit řeznictví poblíž Sýkorova mostu, Chodura. Zatím se mi nestalo, že bych nesehnala, co jsem chtěla. Kvalita je taky fajn, nakupuju nejen pro malou ale i pro manžela, ale ten je spíš na klobásy. ;)