Kde se dají sehnat příkrmy levněji?

laloona
15. kvě 2011

Dobrý den maminky, chci se zeptat, nemáte některá tip na levnější příkrmy?myslím tím, zda nevíte kde se dají sehnat levněji,popřípadě kam pro ně jezdíte?
děkuju 🙂

hansed
15. kvě 2011

Ahoj, mě osobně příkrmy ze skleniček přijdou dost drahé a chuťově to většinou není nic moc 😅 takže já vařím a myslím, že to vyjde levněji 😉 co se týče levnějších skleniček, zkus obchody na netu, tam se dají sehnat i akce 😉

kathule
15. kvě 2011

ahoj, já proně chodím do DM, jsou tam celkem dobré ceny a když máš i ty jejich kuponky tak je to ještě lepší. Jinak sem tam taky vepr vařím, ale ne moc často zatím, teprv začínáme

andys004
15. kvě 2011

Zdravím 🙂 já jsem jedině nakupovala v německu a nejen papání 😀.Dokonce si troufám říct, že jsou i chutnější.Když se mi stalo, že papání došlo a koupila jsem něco u nás tak to dítko nechtělo papat 😠

andelka
15. kvě 2011

Kupuju většinou v DM nebo Rosmannovi ty jejich, v DM teda Babylove nebo Alnatura. I Hamánek nebo Hipp, Sunárek má u některých skleniček dobré složení, ale ty kupuju většinou když je v supermarketu (většinou Intersparu nebo Globusu) na ně sleva. Ale teď už více vařím.

mamusa1611
15. kvě 2011

ahoj, nejlevněji tě příkrmy výjdou,když je budeš vařit,uděláš víc,rozleješ do misek, a strčíš do mrazáku... 😉 ty kupované jsou fakt chuťově nějaké divné... Mým klukům teda nikdy moc nechutnali....

karotky
15. kvě 2011

Souhlasím s @hansed. Navíc je to pro mě praktičtější,když si navařím pár skleniček do mrazáku a nemusím kvůli každé skleničce lítat do krámu.Jednou jsem s kamarádkou propočítávala,na kolik by vyšlo kupování skleniček a málem jsem se zhrozila. 😅 Když budu počítat,že jedna stojí 50kč,na den jich je potřeba 5 ks,tak je to 250kč denně a měsíčně 7500kč.To raději dětem ty ušetřené penízky přidám na koupi kvalitních botiček. 😎

coxa
15. kvě 2011

Ahoj, nevím odkud jsi, ale rozhodně se pro ně vyplatí dojet do Německa. 😉 I ty značky, které jsou tady u nás, mají tam širší nabídku, jiné kombinace a hlavně podstatně lepší ceny.

babulinkab
15. kvě 2011

podle mě taky vyjde levněji vařit - mám v mražáku jednodruhovou zeleninu - mrkev, hrášek, kukuřice, brokolice, kapusta, květák atd. plus koupím co vidím hezkýho čerstvýho třeba pastiňák, kedlubna, cuketa
příkrmy nezamrazuju - vařím i pro nás ostatní co 2 dny takže pro mě není problém dceři uvařit co dva dny čerstvé jídlo

beruska1989
15. kvě 2011

ahoj, já taky nakupuji Hami v DM mají je za 24kč. přes týden teda vařím, ale o víkendu bereme skleničky, jezdíme k babičce

a hlavně Natálka mi sní doma uvařenou pouze zeleninu, maso nechce. už jsem zkoušela králíka, kuře, hovězí, vepřové, ... a nic, ale ze skleniček baští všechno. zkoušela jsem jí do toho přidat už i jen vývar z masa, ale stejně to nechce.

nemáte na to někdo nějakej "fígl"? díky🙂, klidně pište do ip, budu ráda za každou radu

antarres
15. kvě 2011

Obhlídni i sortiment v Makru, když jsou akce, tak se to vyplatí.

romana29
15. kvě 2011

Do roka budu kupovat (fakt to není pět skleniček denně a fakt jedna nestojí 50 Kč 😎 ), pak bude jíst to, co my.
Kupujeme v akci, např. v Kauflandu, Hypernově - stačí sledovat letáky - já je moc nesleduju, nebo není čas, ale na to, kde je mlíko nebo příkrm nebo přesnídávka se mrknu dycky 🙂 .

neu.sona
15. kvě 2011

Já myslím, milé maminky, že zakladatelka se neptala na to, jestli má vařit a vyjde to levněji, ale na to, kde sežene nejlevněji skleničky 😝 .
Já jsem dávala hodně do roka skleničky. Měla jsem kupony z dm, vyšly levně. Pak ty jejich výrobky z Dm, Rossman má taky dobré a jinak akce, kde byly. Třeba makro nebo nějaké obchoďáky.
Věřím, že se dá nakoupit slušně za hranicemi, ale to máme daleko, takže to je pro nás pasé.
Jinak našemu malému chutná sklenička i teď a moc, ale má ji jen vyjímečně.

marcelkap
15. kvě 2011

Nevím kde @karotky přišla na takové výpočty, to je absolutní nesmysl - ještě jsem neslyšela bay dítě snědlo 5 skleniček za den a nevím, kde je kupuje za 50Kč.
Já kupuju v DM drogerii, baví mě tam ty slevové kupony a i ceny příkrmů vycházejí tak nějak normálně. Někdy bývají docela dobré akce v Kauflandu. Ale že by měli někde standardně výrazně levnější ceny, na to jsem ještě nepřišla.

lucie777
15. kvě 2011

A nebylo by jednodušší doma uvařit kvalitní příkrmy, dát do mrazáku, aby člověk nemusel vařit denně, než přemýšlet, kde koupit levnou srágoru??? 😅

scai
15. kvě 2011

pro příkrmy je nejlepší zajet do Německa... některé tam stojí třeba i polovinu co u nás. Kupovala jsem takhle hipp a pak nějakou jejich značku. A třeba hipp první dýně... u nás cena 25,- v Německu v kauflandu stála sklenička 0,39 eur...takže 10 korun!
ty větší už byly dražší,ale pořád o dost levnější než u nás!
Ale záleží teda kde bydlíš, jet 100 km do Německa by se asi nevyplatilo ☹
A teda ještě nechápu, proč ti hned první holky radí že máš vařit, když se ptáš na skleničky.... no nic..koníkovská klasika ☹ ☹

inna12
15. kvě 2011

taky nechapu, co @karotky myslí těmi pěti skleničkami? malej byl na skleničkách hodně dlouho a to z toho důvodu, že si prostě myslím, že jsou lepší než vařené, zelenina v zimě je hnus bohužel, plná dusičnanů, sklenky jsou prověřený, měla jsem z nich jednoduše lepší pocit, že je dostává, než z té kupované zeleniny, ale o tom to tady není, jen proto my měli obr spotřebu, mel 4x týdně jednu masozeleninovou skleničku a 3x do týdne Alnaturu bez masa z DM, do cca 25 Kč za jednu 🙂 k tomu třeba třikrát týdně ještě skleničkou ovocnou, za cca 10 Kč. Kupovala jsem je většinou v Globusu, kde se dají v akci sehnat velké 250 g masozelenina i za 24 kaček, ty velký měl i většinou na dvakrát , ještě na véču 🙂 samozřejme, když je taková akce a tam byvají docela často, tak sem udělala velkou zasobu,(třeba i 30 skleniček, když byl rozdíl 16 kč na jedné, tak je to fakt znát), ktera vydržela do akce další , takže mi to zase taková palka nepřišla...takže za nás ten Globus anebo Spar, tam jsou ty akce pro mimča, 25% dolů, tak si hlídej letáky toho globusu nebo sparu, a určitě je seženeš mnohem výhodněji, Tesco taky mívá akce 4+2 zdarma a tak, ja je snad nikdy nekupovala za plnou cenu 😉
@laloona ted třeba je v Globusu akce na Hami skleničky 200 g za 20 Kč 😉 a ovocné za 9,90...když byl hodně malej, kolem toho půl roka až 10 měsíců, tak jsem teda kupovala ty ovocný dražší, kde je mín cukru, dobrej je Sunárek, ale taky se dá v akci dobře sehnat, ted už to neřeším a má občas ty Hamánky a ty se dají sehnat do 10 kaček 🙂

hojda
15. kvě 2011

Podle mě je u vaření problém ten, z čeho to uvařit. Nemyslím, že bežně prodáváné ovoce a zelenina je pro děti až tak super. Doma toho člověk tolik nevypěstuje a kupovat jen bio je fakt na nic (malý výběr a opravdu drahé), takže na počátku bych doporučovala ty skleničky (pokud je dítě jí) a postupně přidávala běžně kupovanou zeleninku.... Jinak můj typ je DM, Rossmann a občas bývá v Intersparu sleva 25 procent na všechno dětské jídlo.

monivo
15. kvě 2011

Doporučuji sledovat letáky velkých hypermarketů, který máte v blízkosti. Běžně jsou slevy v Tescu, Hypernově a Intersparu. Buď jsou zlevněné samostatně nebo je sleva podmíněna koupí více kusů. Ale to pak musíte kupovat jen tu určitou značku, která je v akci. Ráda nakupuji v Intersparu, když mají akci 25% slevu na veškerou kojeneckou stravu. Bývá to tak cca 1x za 2 měsíce. Je to ale potřeba hlídat každý týden, pokud vám letáky nechodí do schránky (já si hlídám na internetu). Stejné je to třeba u kaší, taky se dají sehnat za opravdu dobré ceny. No a když už chytnete opravdu dobrou akci, tak doporučuji nakoupit opravdu větší zásobu. Kuponky do DM jsou dobrá věc, ale cenově se to nevyplatí tolik, jako někdy slevy v hypermarketech.

sussanah
16. kvě 2011

Kdyz jsme tak u toho, momentalne maji v globusu prikrmy Hami 200g za 20Kc pri koupi 6ks 😉 Ale pozor, vztahuje se to jen na ty 200g

ladenka
16. kvě 2011

My nakupujeme v DM na kuponky, a hlavně v Kauflandu a Tescu v akcích. Nikdy jsem je nakupovala za plné ceny. Teď do středy je na Hami masozeleninu akce 4+2 zdarma v tescu, takže taky nakoupím. Chodí nám letáky, a dětský sortiment je vždycky to první co hledám. 😉... Stejně tak u ovocných, většinou vyjdou na 8-10Kč za kus.

pattie
16. kvě 2011

Ovocný přesnídávky mají teď v Makru za 8,50.... A mají tam i nějakou akci na Hami příkrmy (teď to ale moc nesleduju). Jinak se mrkni na http://www.akcniceny.cz/letaky/ dobře se tam vyhledává akční zboží.

mamkamarketa
17. kvě 2011

haha klasika. clovek se zepta,kde maji levne prikrmy a uz tu do chudery cpou,ze vareni je lepsi 😀 😠 Jinak nevim jak @karotky prisla na to,ze dite ma denne 5 prikrmu po 50 korunach 😕 ???? to faaakt neni.
ja vzdycky jednou tydne sednu k pocitaci a mrknu na www.akcniceny.cz jsou tam nabidky vetsiny super a hypermarketu,tak se na to vzdycky mrknu at vim,co kde maji 😎 syn (2,5) si dodnes moc rad da velky prikrm od hippu a ja mu to dam radeji nez parecek, sunku nebo polsky maso nabity ATB a hormony 😝 🙄 ja jsem zastanecem sklenicek,protoze si myslim,ze treba pro pulrocniho mrnouska je to lepsi nez naky naky rychlo zeleninky nabity dusicnanama,pesticidy a pod. a mase nemluve...
jinak pro zastankyne domaci stravy (nemluvim o tech co maji vlastni zahradku a treba i domaci maso a vajicka) v nejakym casopise se delal test potravin vseobecne a hadejte co dopadlo nejlepe? kojenecke prikrmy a mleka 😉

martaska78
17. kvě 2011

Ahojky, nejlevnější a nejchutnější jsme koupili v Německu v Kauflandu, mají to v bio kvalitě a za cenu lidovou 😉

weri1
17. kvě 2011

@karotky 5ks skleniček??? a za 50,- kde si na to přišla? 😕
jinak nakupuji v DM jen alnaturu a babylove, jinak se snažím vařit, ale většinou ve větších obchoďácích mají různý akce, tak to pak vyjde krásná cena
a hlavně malej má radši kupované bohužel, tak rady, že levnější je uvařit jsou někdy nanic. a zakladatelka se ptá kde se dají sehnat levně příkrmy a ne že levnější je uvařit

kikimaruska
17. kvě 2011

Syn mi skoro do 2 let nejedl vubec vařené domácí jídlo. My teda měli s jídlem celkově problémy. Od roka a pul měl rád domácí polévky, ale druhé jídlo prostě doma vařené nejedl a snědl pouze příkrmy...Kupovala sem v DM a sledovala letáky a akce. Dají se dobře koupit v jakémkoliv supermarketu v akci (třeba 3+1 zdarma atp, v DM na slevové kuponky)🙂 Jinak syn na roce vystačil s jednou malou skleničkou na dva dny...a ted ve 3 letech jsem štastná, když mi sní celý velký příkrm od Hami...takže u nás spotřeba skleniček taková jako např.5 denně nehrozí ani nyní 😅 .Syn už jí i naše jídlo, ale stejně mám v záloze příkrmy a občas si ho s chutí dá, když třeba my jíme 3 den stejné jídlo, aby se nevyhodilo či likvidujeme zbytky a jemu dáme něco jiného,pestřejšího...anebo něco, co my doma nevaříme(telecí, krůtí...) 😉 .

lenulab
18. kvě 2011

já teda nevím, ale mě se to teda nezdá drahý, když naší malé vydrží 1 sklenička třeba s masem a zeleninou na 2 obědy a 1 přesnídávka taky na 2 svačinky 😉 kupujeme v kauflandu, dm drogerie, rosmannn, makro, tesco...-akce 😎 Když ovocná sklenička stojí kolem 9kč, tak je to myslím OK ikdyž to sní celé 😉 Navíc s jídlem pořád trochu bojujeme takže se po obídku dá ještě mlíčko 🙂 Nebojím se, že bych někdy do malé dostala 5 skleniček denně 😀 Budu to tak dělat asi do roku a pak bude jíst s námi. Osobně teda letáky nesleduju, ale na plínky a skleničky se podívám vždycky a vždycky něco najdu v těch obchodech co už jsem psala 😉

deyana
18. kvě 2011

my jsme kupovali z kauflandu hamé, vystačilo to na 2 obědy, někdy i na 3, a když byly v akci, tak ta sklenička stála 21,50 tak jsme kupovali třeba 20skleniček, měli hodně druhů tak od každého něco a bylo to fajn.. malé to chutnalo, manžovi taky 🙂.. jinak takové to: mrkvička, brambůrky, brokolice, špenát, masíčko, rýže, těstoviny - občas jsem to navařila všechno, udělala různé variace, dala do těch skleniček od příkrmů a pár jich zavařila (po půl skleničce - aby měla vždy rozmraženou jen tu půlku, co sní).. fakt asi nejlevnější je vařit, ale každý den, to pro mě je nemyslitelné, když vezmu v úvahu oběd pro dospělé a pak ještě další pro dítě, mixovat to.. asi jsem líná 😀

verunkapov
19. únor 2014

Ahoj, já kupuju na www feedo cz, maj tam akce i na mlíka,kupuju nutrilon, tak mi vyjde vždy jeden zdarma, když koupím balení po6ti a jinak ty příkrmy kupuju i v DM drogerii tam maj také akce na ty kupony, pokud tam jsi zaregistrovaná, jsou tam velky slevy na všechno a i pro nás 🙂 jinak příkrmy nevařim, zabere to spousty času a stejně ty kupovaný jsou mnohem lepší, jak už tady někdo psal tak prošly i testama.