Kdy jste začali dávat umělé mléko na noc?

martisek11
18. říj 2017

zdravímm,,mám skoro 10 ěsíční mimčo,,ještě kojím tak 2x za den,,má už všechny příkrmy zavedeny,,tj..ráno přesnídávka,,oběd zeen.masíčko,,odpol.jogurt,,večer dávám kaši,,

chci se zeptat,,kdy jste začli dávat umělé mléko na noc?? malý se často budí v noci,,vždy ho ukojím,,ale je to i 5-8x za noc,,tak přemýšlím,že bych začla dávat umělé mléko..že by jej více zasytilo.. ajaké umělé mléo je nejlepší,,máte někdo v merku nějaké hodnocení umělých mlékk,

díky

luj89
18. říj 2017

@martisek11 ahoj, zadne UM neni nejlepsi, vsechny se lisi jen v detailech a kazdemu mimi sedne jine. Kazdopadne pokud kojis, je strasna skoda davat UM... A uz vubec ti UM nezaruci ze se mimi prestane v noci budit. Casto se totiz budi z jineho duvodu nez je hlad.

dc2015
18. říj 2017

Kaše by měla stačit. Jinak je to asi jedno, spíš jde o to, co sedne dítěti. Každopádně si myslím, že pokud vám dobře jí, pravděpodobně se nebudí hladem. Nám se třeba syn budil zimou... Objektivně neměl důvod, zimu doma fakt nemáme, oblečený, přikrytý byl dost, ale prostě to tak má. Spí od té doby ve fleesové vestičce a je to ok 🙂

marquette94
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bekyc
18. říj 2017

Já začala dávat Sunar a máme ho doteď. Od té doby spí v noci mnohem líp. I když ti každý řekne, že žádné UM nenahradí kojení (a to je pravda!) tak já vím, jaký to je vstávat každou hodinu na kojení. Po 3 týdnech jsem byla jak zombie a nebyla schopná ničeho. Takže jsem za um nakonec ráda.

naste
18. říj 2017

@martisek11 Já myslím, že to není hlady, kojené děti ( i daleko starší, než 10 měsíců ) se dost často v noci budí ne hlady, ale mají prs na uklidnění, na usnutí, jako nekojené dítě dudlík, nebo se chce ujistit, že tam máma je.
Já myslím, že by mu kaše měla stačit, když se v noci vzbudí, nekojila bych, ale zkusila bych mu nabídnout třeba čaj nebo vodu. Já jsem tedy syna v tomhle věku již nekojila a po kaši spal celou noc. Myslím, že dokud budete dávat v noci prs, že se bude stejně budit, i když dostane večer ještě mléko.

ladyhacek
19. říj 2017

u ná UM nepomohlo (ani když měl v mléce trochu kaše (ale mě se zjistila intolerance na mléko tka měl nejspíš bolavé bříško)
jinka doporučuji sunar - en snad jako jediný je dělaný s plnotučného mléka.
Sny se také častěji budil když mu rostli zuby

luj89
19. říj 2017

@ladyhacek u nas nase dcera sunar blinkala ze vseho nejvic... Fakt kazdemu sedne neco jineho 🙂

janager
19. říj 2017

@bekyc Buzeni co hodinu znam a naprosto te chapu. Malemu je 5m a prvni 3m spal krasne. V sestinedeli prospal i celou noc. Ale od toho 3m se budi porad a nekdy to je i co pul hodiny. Do toho pres den vic jak pul hodky v postylce spi malokdy. Takze musime do kocaru, kde je schopen ty 2h vozeni prospat. Ted zacinam mit trochu strach, protoze mi pres den ziva i pul hodky po 2hodinovem spanku v kocarku. Davam ho spat pres den tak po tech dvou hodinach. Ale nak rikam, doma spi chvili. Je pravda, ze se casto vzbudi tim, ze se pretoci, ale to asi nevyresim. Zkousela jsem uz i valecky okolo, ale nepomohlo. Navic ho nechci v tom pohybu omezovat. No a do toho kdyz se probudi, tak kolikrat u kojeni neusne a ja uspavam i nekdy 2h. Prorezaly se mu spodni jednicky a stejne to trva. Ted jsem se vypovidala a postezovala si...uf 🙂 nocnim mejdanum zdar🙂