Kdy začít s první lžičkou?

natysnovec
25. pro 2018

UM.Od kdy teoreticky zacit s prvni lzickou🤣
Mame 3 mesice a ona kdyz jim tak kouka jak kdyby mi to chtela snad snist🤣🤣🤣
Ps:jen se ptam,pro zajimavost a radu...
UPS: Rypavky nepiste na to nikdo neni zvedavej.dekuju

alcar
26. pro 2018

@natysnovec urcite nejdrive az ve 4 mesicich.

mourovatakocka
26. pro 2018

@natysnovec Nejdřív ukončený čtvrtý měsíc, ale tuhle jsem četla, že lépe až šestý měsíc. Já jsem na naléhání okolí začala v pátém a dcera by klidně ještě měsíc počkala. Říká se, že je nejlepší kašlat na měsíce, ale brát to podle toho, jestli se ti dítě cpe do talíře a polyká, když tě vidí jíst, ale začít hodně brzo se nedoporučuje.

marcelka287
26. pro 2018

Ahoj je to individuální. Musis podle ditete popripade rady dr. Prvni dcera ve 4,5mesicich, v te dobe dr rikala ze je nazor nejlepe zacit s prikrmy 4-6mesic.a dcera fakt po jidle toužila 😀ninak to nejde napsat. S druhou dcerou jsem to zkousela v 5mesicich protoze porad plakala a ja uz nevedela co by, ale vubec se to neujalo a tam sme nakonec zacali az v tom pul roce, to uz jist chtela

mmmartuska
26. pro 2018

@natysnovec ja mela dcerku taky na um a zacala jsem mezi 4-5 mesicem,kdyz zacala mlsne koukat po nas,jak jime

natysnovec
autor
26. pro 2018

@mmmartuska to prace kouka uz ted...az je mi s toho obcas mrazi🤣

vladienka
26. pro 2018

@natysnovec pred 4 mesiacom fakt nie, travenie na to este nie je pripravene a len by si jej uskodila. Dcera sa nam pchala do tanierov hodne, zacali sme v 6 mesiacoch (ale kojena) a zacala poriadne jest az v roku a pol aj to nic moc oproti inym detom 😁

natysnovec
autor
26. pro 2018

@vladienka driv davat nebudu az kikem toho 4 mesice.Po domluvr s DR.

bartakova_veronika
26. pro 2018

dřív jak ve 4 měsících určitě ne .. pokud kojíte je dobré začít až v 6ti měsících ale nikdo nebrání tomu začínat už ve 4 měsících ... malou jsem kojila cca do 3 měsíců i s dokrmem UM takže jsem s příkrmy začala postupně a pomalu již od 4 měsíce ...

bartakova_veronika
26. pro 2018

ale rozhodně poradí i obvodní dětská lékařka .. mě právě poradila už s příkrmy od 4 měsíců vzhledem k tomu, že jsem přestala bohužel kojit ...

mirri7
27. pro 2018

Ridila bych se podle toho jestli mimco dobre roste. Pokud jo, nikam bych nespechala, pockala na ukonceny 4m a pak pomalu zacinala