Kojící polštář - Matýsek, je dobrý?

andy1507
22. pro 2016

Ahoj, potrebuji poradit. Rada bych si pořídila kojící polštář, jsem ve 23.tydnu těhotenství a uz mi docela narostlo bříško. Kamarádky mi ho doporučily koupit, ze se mi bude lepe spat, protoze ted uz většinou muzu spat jen na boku. Na netu jich je bohuzel hodne a ja nevim,ktery je ten dobrý. Pry s kuličkami urcite ne, ale spise s dutym vláknem. Nasla jsem tento na http://www.tehotenskypolstar.cz/tehotenske-koji.... Myslíte, ze je dobry? Používáte ho taky?

Dekuji za vase rady 🙂.

bragulka
22. pro 2016

Ahoj, tento jsem si koupila taky ale ten ve verzi maxi a abych pravdu řekla tak jsem ho spíš koupila pro mimčo. Jsem 30tt a už od začátku spim s tzv. Tulícím polštářem. Má tvar J nebo L a je moc pŕijemný.

medulinek
22. pro 2016

já mám ten tulící maxi,akorat teda behem tydne ma hrozne zmolku

cupito
22. pro 2016

Já si koupila ten s kuličkama a velký zklamání. Strašně šustěj a ten polštář neni vůbec příjemnej. (Jinej polštářek s kuličkama jsem milovala)... Takže jsem pak dokupovalal dutý vlákno a to už je fajn. 😀

rebejsova
22. pro 2016

@andy1507 V těhotenství jsem polštář nepoužívala, měla jsem malé bříško, tak nebyl potřeba. Ale na kojení je podle mě nejlepší Brest Friend. S těmi klasickými žížalkami je to neporovnatelné, dá se připnout pevně na tělo (velikost se dá nastavit), drží tvar (je v něm molitan), miminko se na něj dá krásně položit. Na začátky, kdy člověk neví, jak miminko chytit atd. je to super 🙂

maare
22. pro 2016

já měla s pěnovými kuličkami české výroby a byla jsem moc spokojená, jak na kojení tak na spaní , nijak nešustil a je krásně veliký http://obchod.teplodomova.cz/Kojici-polstar-vzo...

baktoska
22. pro 2016

Mam ten maxi polstar od Matyska a s vyplni z duteho vlakna. Nedovedu si predstavit bez nej spat, hlavne ulevi kyclim. Ja jsem moc spokojena a muzu jen doporucit 😉 ted jeste aby se ten muj broucek uz vyklubal a uzili jsme polstar na kojeni🙂

profiss
22. pro 2016

měla jsem matýska maxi a byla jsem ráda, že jsem se ho zbavila. Byl na mě moc tvrdý, zabíral hodně místa. Koupila jsem si pak kojící polšář v nákupáku za 3 stovky a spím s ním pořád i když těhotná ani kojící již nejsem 🙂

olga_
22. pro 2016

Za mě Matýsek taky super, rozhodně duté vlákno. Teď ho má syn při spánku za hlavou jako bariéru od studené stěny. V těhotenství to byl můj nejlepší kamarád, při kojení už překážel.

luckapol
22. pro 2016

Za mě velká spokojenost s Matýskem, duté vlákno.

kettkav
22. pro 2016

Mám Matýska maxi s dutým vláknem někdy od půlky těhotenství a jsem spokojená 🙂

ivietka
22. pro 2016

Tiez velka spokojnost 🙂 mam ten maxi s dutym vlaknom. Ako tehotna som vdaka nemu mohla spat a doteraz (mala ma 15m) sluzi ako zabrana v posteli

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru