Kolik oleje dáváte do příkrmu?

21. čer 2022

Maminky, kolik davate dítku oleje na porci obeda? Ja davam 1 lzicku. Jedeme castecne BLW, takze kdyz ma kousky, tak mu supnu lzicku s olejem rovnou do pusy. Neni to moc?
Diky

felixfelicis
21. čer 2022

Davala jsem lzicku, kdyz jsem si vzpomnela, ale popravde casteji jsem si nevzpomnela...Lzicka do pusy imho neni nutna, ja taky chroupu mrkev bez oleje😬

me_druhe_ja
21. čer 2022

@felixfelicis Ale ty jis zase i jiný věci, kde jsou tuky. 😀 a už jsi zvykla na pevnou stravu. 😀 každopádně lžička oleje jen tak do pusy je divný. 😀

me_druhe_ja
21. čer 2022

Lžička jen tak do pusy mi přijde "moc". 😀 ale zase je fakt, že já dávala tak lžičku taky, ale jak to bylo rozmíchané, tak to tak nevypadalo. 😀

sirinfirst
21. čer 2022

Já si málokdy vzpomenu, ale zapíjí to mm, tam je tuk taky. Jinak dávám míň než lžičku

jjasmina
21. čer 2022

Od oka 😃jinak lžičku oleje by mě fakt nenapadlo dát dítěti, no fuj 🤣🤣🤣

fire85
21. čer 2022

Lžičku oleje do pusy? Neres to tak, ale lžičku oleje nedávej, vždyť je to hnus

felixfelicis
21. čer 2022

@me_druhe_ja ale tuky ma i v materskym nebo umelym mliku, par kousku zeleniny bez oleje neni zadna hruza...Mame v rodine dite na diete a obcas musi dohanet tuky timhle zpusobem, mne je ho pri tom vzdycky lito, tak jsem se z ty predstavy uplne oklepala😀

autor
21. čer 2022

@fire85 jemu to prave chutna

elesse
21. čer 2022

Jestli mu to nevadi, proc ne. Lzicka kvalitniho oleje nicemu neuskodi. Ostatne, rybi tuk se taky dava na lzicce a nikomu to divny neprijde… ja bych to nesnedla, ale detem v okoli to nevadi, asi maji jine vnimani chute