Kolikrát denně dávat příkrm 5ti měsíčnímu miminku?

misellll
2. led 2010

Zajímalo by mě ,kolikrát smím dát malé příkr,když už měsíc a něco ho podáváme?

rimmel
2. led 2010

predpokladam ze nekojis ..kebyze si kojila asi poviem ze zatial staci tolko co davas. a ak ste na um tak sa asi riad babatkom..ja som napr zacala prikrmovat v 6m a uz v 7mesiaci papal trikrat denne a v 8 patkrat lebo som videla ze mu to uz nestaci a to som ho kojila a stale kojim 10krat denne 😉 ak sa ti zda ze neni hladny ze je spokojny a dobre pribera, nikam sa neponahlaj 🙂

misellll
autor
2. led 2010

rimmel:Ne ne máš pravdu jsme na UM na doporučení lékařky.No právě mě příjde,že Barča by klidně papala víc.Do teď jsem jí vždy dala půlku skleničky,ale pak pláče,že chce ještě.Jakmile vidí jíst někoho jiného ze lžičky je jak posedlá 😀 Natahuje se a mrmčí,že chce taky 😀 Jinak myslela jsem,že jí budu vařit,ale nechce to.Buď jsem špatná kuchařka,neob jí prostě chutná to kupované 🙂

misellll
autor
2. led 2010

😉 jinak děkuju za radu

rimmel
2. led 2010

no tak jej daj ked tak chce 😀 myslim ze polka sklenicky neni vela...moj od zaciatku bol velky papac 🙂 nooo skus jej chvilku varit ona si urcite nato zvykne...lebo varene chutna inak ako kupovane a ona si uz nato zvykla nobolo by pre nulepsie kebyze jej varis uz takto skoro nech si nato zvykne lebo co tak pozeram v tych sklenickach neskor velke variacie zelenin a jedal niesu..sama mrkva zemaiak a kura a co ja viem co...nevidam ziadnu sosovicku, brokolicu ci zelenu fazulku.. 😕

misellll
autor
2. led 2010

no brokolici jsem teda našla,ale jak říkáš zas tak moc velkej výběr to není,než jsem malé začala dávat příkrmi ze skleničky,tak jsem byla rozhodnutá,že budu vařit,jenže když jsem ji udělala mrkev,plivala to,tak jsem jen na zkoušku koupila jednu skleničku a to jelo.Jedla,jako kdyby nepapala celej den.Tak jsem to začala kupovat.Nejspíš zítra zkusím něco uvařit 🙂 Takže myslíš,že kdyby na svačinu dostala mrkvičku a po obědě třeba nějký ovoce tak je to ok?Jo a ještě jsem chtěla dělat různý šťávičky,koupila jsem na to odšťavňovač,to by také nemělo vadit ne? 🙂

momin
2. led 2010

misellll i cerstve ovoce roxmixovane je super! To nechces davat?

rimmel
2. led 2010

no stavicky nerob lebo myslim ze este musis ovocie prevarat..vies ze nakrajas jablcka ci hrusky, uvariskym zmaknuu a potom zmixujes mixerom dohladka...koli tym stavam v cersvtom tusim sa este nema davat..ze moc "Ostre" na zaludok..ale neni som si ista ci toto je ten dovod... 😅 ja byt tebou pit jej davam iba mliecko ci vodu, ziadne stavicky ci podobne.
ale ano, dvakrat ked bude papat je to podla mna ok 😉

misellll
autor
2. led 2010

momin:chtěla bych.Jenže jak rozmikxovat jablíčko?Banánu se bojím-prý nadýmá 🙂

misellll
autor
2. led 2010

rimmel:takže od zítra jí dám už dvakrát.To bude celá happy 😀 😀

momin
2. led 2010

No ja ho vzdycky nakrajim na kosticky a mixuju takovym tim tycovym mixerem. jde to....
Ja samotny banan nedavam ani ted..jedine dohromady s jablickem. A super je mango!! To ma u nas nejvetsi uspech. Ale taky jenom kousek davam. Vsude mam jako zaklad jablicko a k nemu pridavam at to nema porad stejne. 😉
Jinak mi nikdo nerekl ze by se melo ovoce ze zacatku varit tak ja sem ho nikdy nevarila... 😅

misellll
autor
2. led 2010

Fakt mango.... 😕 to mu opravdu chutná.To bych taky mohla zkusit.Já ho teda nenávidím,ale třeba malé sedne.A k tomu mangu dáš taky jablícko?

momin
2. led 2010

no ja ho taky nesnasim... 😀 Ale cetla sem nekde ze detem strasne chutna a u nas to je fakt pravda.
Davam taky jablicko,tak pul na pul. 😉
Rimmel tady nekde myslim psala ze je dobre i Avocado,ale to sme jeste nezkouseli.

misellll
autor
2. led 2010

No jo každej tip je dobrej.Já jsem ještě mladý tele(teď už teda mladá máma)Takže každá rada dobrá🙂

momin
2. led 2010

No to ja taky.... 😅

misellll
autor
2. led 2010

momin kolik ti je? 😀 Určitě víc než mě 🙂

momin
2. led 2010

Tak schvalne.... 😀 22. 😉 A tobe?

misellll
autor
2. led 2010

no měla jsem pravdu mě 21 😉 Jsem prostě ještě mladý tele a monžovi je 25 😉 taky tele,ale občes mi přijde,že mu je 15 😀 zrovna dneska,když blbl s Bárou,musela jsem krouti hlavou a smát se

momin
2. led 2010

nasemu tatovi je 26 taky takovy vecny pubertak... 😀 Aspon se nenudime doma co?! 🙂

misellll
autor
2. led 2010

no to určo ne,tak nejsem jediná 😀 Mam radost 😉

momin
2. led 2010

To vis ze nejsi. A prcci si s nema taky uzijou plno srandy.. hlavne az budou vetsi a budou behat... 😀 uz se tesim. 😎

misellll
autor
3. led 2010

tak to máš pravdu.Už aby Bára běhala.No u Vás to bude za chvilinku,ale já si budu muset ještě chvíli počkat 😉