Kolikrát týdně dáváte miminku maso?

iv123
17. led 2012

Kolikrát týdně dáváte miminku maso?

ivca_doubek
17. led 2012

U Matýska jsme začali do zeleninky přidávat maso cca. kolem 8. měsíce, už si to nepamatuju přesně, velmi mu zachutnalo, po roce a půl začal odmítat sladká jídla (není v nich maso) a pak i postupně cokoliv bez masa. Takže u nás je maso 7x týdně k obědu. (samozřejmě střídáme druhy a typy úpravy, ale to maso tam prostě být musí, jinak to nepapá 😝 😅 )

berenika39
17. led 2012

ani to nemusí být denně, podle chuti, dávala jsem třikrát týdně, max.
nezlob se, ale zkus podívat na první stránku v Kojencích, vždycky jsou tam první tři nejfrekventovanější témata - včetně prvních příkrmů - hned nahoře na první stránce. Já vím, že te´d tyhle otázky napadají, ale nemusíš zakládat hned otázku novou, je to potom pro další nepřehledné, když je toho na stejné téma moc. napiš do první příkrmy, vždycky ti někdo odpoví. Včera dvě otázky o ovoci, dneska maso, ono toho bude ještě hodně, ale ta diskuse

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/zaciname...

je aktivní. Jednak tam určitě i najdeš co hledáš, nebo se někdo ozve. 🙂

brusinka.pusinka
17. led 2012

Já davala 4x maso 1x žloutek a jednou sladké jídlo a jednou bezmasé 😉 obě moje děti měli tento režim. Však ani dospělí nemívají denně maso 😉 😀

arianka
17. led 2012

Má se prý dávat 6x týdně a 1x týdně jen zelenina, ale dávám spíš tak 4-5x týdně maso

llluckaaa
17. led 2012

Asi 3 až 4 krát týdně. Podle mě víckrát není potřeba. Taky dávám na dvě jídla jeden žloutek. Jinak se u nás sní dost jogurtů, takže v nedostatku bílkovin problém mít nebudem.

mcfc
19. led 2012

My teda zatim papame zeleninku ale co my rekla dr. a vycetla 5krat tydne maso a 2krat tydne zloutek 🙂 .