Krmící síťka, máte zkušenosti?

mmmiska83
17. bře 2012

Ahojky, když jsem hledala výbavu a různé vychytávky pro mimi,tak jsem narazila na krmící síťku např: http://www.rajmiminek.cz/eshop-polozka-413-9796 a zajímalo by mne, jaké s ní máte zkušenosti.Moc si to nedokážu představit ve skutečnosti, jestli se to dítě z toho vůbec trošku nají nebo je od toho akorát celé upatlané...apod..Díky za info 🙂

veronik77
17. bře 2012

@mmmiska83 ahojky, no nevím - tři děti se mi naučili jíst bez toho... Přijde mi to celkem zbytečné, stejně musí dítě jíst pod dohledem... Ale věřím, že se s tím musí skvěle matlat po stole 🙂 . Raději bych dítěti dala lehce vařenou mrkev do měkka do ruky 😉

zdeniii
17. bře 2012

@mmmiska83 já jsem teda nic takového nepoužila a ani bych nepoužívala, není nad to si pořádně každé jídlo osahat a zjistit nejen jak chutná, ale právě i hmatem jaké je...
Už vidím sebe jak bych jedla s chutí jabko přes záclonu 😀

peroli
17. bře 2012

@mmmiska83 podle mě zbytečnost... 😉 děti potřebují s jídlem kontakt..
navíc ta síťka by mohla trošku pozměnit vnímání chutě...

peroli
17. bře 2012

@mmmiska83 ale zase například v létě na žužlání nějaké zmrzlé ovocné šťávy by to nemuselo být až tak zlý.. ale pak se musí počítat s tím že dítě bude možná víc zas*aný než kdyby dostalo zmrzlou "tyčku" 😀 😀

mmmiska83
autor
17. bře 2012

jasně, mám už jednoho kluka odchovaného bez "síťky" ..jen mne to prostě zaujalo, že se to vůbec vyrábí,tak jsem chtěla vědět jak to v reálu funguje.Já byla hrozně "bojácná" maminka a bála jsem se když měl malý v ruce kousek rohlíku a tak, porád jsem ho děsně sledovala ,aby se nezačal dusit nebo něco.Tak ted u druhého to snad nebude tak hrozné .-)

rozarka65
17. bře 2012

@mmmiska83 Asi je to zbytečnost,ale i tak jsem pořídila...Eli se naučila celkem rychle jíst kousky...tuto síťku používám,když jí rostou zoubky, dávám do toho zmrzlou přesnídávku...a nezdá se mi extra zapatlaná...víc zapatlaná je,když jí sama... 😀

lennetfrigg
17. bře 2012

Ahoj, u prvního jsem nepoužila a nebylo ai třeba. Teď jsem pro naší malou slečnu pořídila, hrozně se zajímá o jídlo, ale je moc malinká, aby si s ním poradila. Jenže všechno se jí podaří i tak užužlat a ja pak trnu. Takže jsem pořídila, včera do ní dostala měkoulinkou hrušku a celkem jí to zaujalo a na chvíli zabavilo 😀

mmmiska83
autor
17. bře 2012

tak jak to pozoruji,tak ji asi pak až bude malá mít kolem 6m koupím,přeci jen to není zas tak velká investice 🙂 kdyžtak si s tím alespoň vyhraje,když už nic...každopádně pište dál 🙂 budu jen ráda,za další zkušenosti a info

beditha
25. dub 2012

@mmmiska83 ahoj, malá má dnes pět měsíců a už pár dní je síťka s banánem hitem dne. Nelituju nákupu a už se těším na další ovoce. Tchýně říkala, že ona to tenkrát pasírovala přes síťku a takhle si to dítě udělá samo🙂

evita_ij
9. říj 2012

@mmmiska83 tak jak? měla úspěch síŤka? taky zvažuju, že koupím 🙂

michaela1239
29. bře 2020
Uživatel michaela1239 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od michaela1239.

My máme přímo tady odtud: https://www.ovocnydudlik.cz/produkt/ovocny-dudlik/ jsou s českými certifikáty 🙂