Kšíry na jídelní židličku. Existuje něco takového?

crca
20. dub 2010

Ahojky,potřebovala bych poradit,mám skoro roční dvojčátka a poslední dobou nevydrží sedět v krmící židli,kroutí se,holka z toho vylejzá a staví se,kluk začíná to samé a když máte ještě v ruce misku a lžičku................. 😀 chtěla bych poradit zda něco takového existuje.Na netu jsem našla,jsou to vodící kšíry a jdou i na žiličky,ale otázkou je,jestli by šli na ty naše,jedny stojí 240kč 😒 a já bych to potřebovala ve dvou.Máme ty klasické dřevěné,co se dají rozložit pak na stoleček s židličkou 🙂

beruska2x
20. dub 2010

http://www.babyshopstonozka.cz/bezpecnostni-pom... ja na nich malyho mela pripnutyho aby mi neutekl do ulice 😉 uz v nich nechce samo bejt ale byly fajn...

brusinka.pusinka
22. dub 2010

Crca a koukala jsi na MMb Teda na Mini bazar? tam bys mohla koupit za pár korun 😉 myslím že do židličky není třeba nové 😉

crca
autor
22. dub 2010

Holky díky
Beruška na ty jsem taky pak narazila 😅
Brusinko na ještě jsem neměla moc času na to koukat,ale zkusím to,jen hlavně aby to šlo na ty židličky 😉 ,dneska už jsem je chtěla i svázat 😀 😠

beruska2x
22. dub 2010

ty campol mam doma a ty by tam 100% sly... a podle me i ty druhy, je to stejnej princip, proste misto na kocarek to pripnes za sprusle zidlicky...