Kupovali byste jídlo (příkrmy, mléko, kaše) v e-shopu?

makinka2
26. srp 2011

Ahoj holky 🙂 Kupovali byste příkrmy na internetu. Máte s tím někdo zkušenost. Přeci jen nevím jak to skladujou a taky ta doprava, aby třeba nedošlo k rozbití skleničky, atd. Díky za odpovědi.

dilemma
26. srp 2011

ahoj nikdy jsme to nezkousela prijde mi to jako zbytecnost kdyz to muzu koupit v kteremkoliv obchode a myslim ze tam je to cerstvejsi nez v tom eshopu a nikdy clovek nevim v jakych podminkach to kde lezi...

maciik
26. srp 2011

ahoj, já jsem koupila 10 krabic UM přes net a všechno v pohodě.

ladybugie
26. srp 2011

já nakupovala um a kaše, ale jen když to byly ´hoodně akční ceny, aby se vyplatilo poštovné. Vše bylo ok. Takové ty "mokré" příkrmy (skleničky, přesnídávky) bych přes net nekupovala, právě kvůli skladování. Ale ony ty hyper a super markety to skladování taky nemají zrovna hogo fogo 🙂

hhranolka
26. srp 2011

zkušenost nemam, ale pokud by byla vyhodna cena, tak bych koupila. ohledne toho skladovani, i v obchode nemas garanci spravneho skladovani.... 😅

berenika39
26. srp 2011

skleničky na víkendové cestování jsem rok kupovala výhradně přes internet na feedo cé zet . představa, že zboží v eshopu někde leží, je mimo, to nejsou zpravidla žádné sklady, zboží se objednává od dodavatelů a jde dál do světa. jinak by to trochu ztrácelo smysl🙂.
Nikdy jsem s tímhle eshopem neměla nejmenší problém, ale určitě jsou i takové, které nefungují 😝 . Nikdy se nic nerozbilo, nic nebylo prošlé, k větší objednávce dárek, poštovné od určité částky nula, takže proč ne🙂. Feedo doporučuju 😉

llllucka
26. srp 2011

UM kupuju přes eshop běžně.Skleničky jsem zatím nekupovala,protože nejlepší mi pšišly z DM a to se přes net koupit nedá.

mataharyy
26. srp 2011

Ahoj, já kupuji téměř vše přes e-shop bydlím na vesnici na slovensku a nemám auto, takže představa ježdění někam pro UM, přesnídávky atp. mě normálně děsí, zvlášť když vidím kolik tu co stojí, takže nakupuji přes e-shop z čech a jsem v pohodě, vše vždy přišlo v pohodě, nikdy se mi nestalo že bylo něco prošlé, rozbité nebo podobně, zato v obchodě už se mi to stalo několikrát (že měli prošlé věci vyložené)... 😠 A ke skladování, ten skleničkový příkrm se skladuje při pokojové teplotě, takže nevím co by se mu mohlo stát, stejně tak UM a kaše, navíc pokud je to dobrý e-shop tak si tohle na triko nevezme, přišel by o zákazníky... 😉 Takže dle mého není čeho se bát... Navíc ti to dovezou domu a nemáš další starosti 🙂

emispheare
26. srp 2011

Ahoj, um, kaše, mlíčko s kaší takhle kupujeme. Skleničky ne, to si radši koupím osobně. Nakupuju ve stejném eshopu jako @berenika39 . Můžu jen doporučit

hojda
26. srp 2011

Já kupovala něco na lekarna.cz a vše v pohodě, sleničky obalené, aby se nerozbily.

muffi10
25. lis 2011

Já nakupuju na babetka. cz a jsem spokojená. Hlavně tam mají všechno jídlo i lahvičky a misky s příborama, takže nemusím platit víc poštovných nebo lítat někde po obchodech. U Feeda už jsem se dvakrát spáilla - jednou mi poslali staré (nebo těsně před koncem doby spotřeby) výživy a podruhé dodali jen půlku objednávky :(

katchi
25. lis 2011

Obcas jsem nakoupila na Feedo.cz. Vse maji krasne zabalene, nemusis se niceho bat. Dost casto maji akce na dopravu zdarma, dovezou to az k tobe a jeste davaji darky.

llluckaaa
25. lis 2011

Já bych se toho nebála, kdybych našla nějaký s dobrými referencemi. Taky jsem koupila na netu UM. To skladování a zacházení může být dost špatné i v kamenných obchodech, v tom já nevidím rozdíl.

hpaja
25. lis 2011

taky jsem občas kupovala UM a skleničkny na lekarna.cz a vždy vše v pohodě, skleničky byly obalené v bublinkové folii a v krabici byly nasypané ještě takové ty pěnové vlnky 🙂

zdezli
25. lis 2011

Ja nakupuji drogerii a prikrmy jedine pres e-shop. Mam dve male deti a do obchodu se sourozeneckym kocarkem dostanu jen tezko. Pres internet si vse pohodlne vyberu, maji dobre ceny, zadne poplatky ani postovne, dodavaji do max. 2 dnu. Zbozi prijde vzdy original zabalene, neposkozene, obalene v bublinkove folii. Navic se s tim nemusim tahat z obchodu, postak mi to vynese az do bytu 😀 Ziji v Nemecku a tady je to bezne.

miskadis
25. lis 2011

Já kupuju UM pro malou jedině po netu, protože je to mnohem levnější a nikdy nebyl žádnej problém. Krabice byly vždy zabalené v bublinkové folii a v krabici.

monika6e
25. lis 2011

UM nekupuju vůbec, ale u první dcerky jsem kupovala. Nové a se zárukou, samozřejmě... přes aukro a za poloviční ceny. Vždy bez problémů. Malého pořád kojím, ale kupujeme příkrmy. Kupuju je většinou přes e-shop (mám oblíbený, protože tam mají sortiment, který běžně v obchodech není) a pak si tam pro to dojedu. Posílat skleničky si nenechávám. Ale asi bych se toho nebála...

bikca
5. zář 2012

My uz nekupujeme jinde nez na Feedo tecka cz 😉 Obcas jsme chodili do Tesca jak asi vite je tam nejlevneji, ale ve vysledku vam to usetri spoustu casu nez sebe i ditko obliknete tak jsem nic nestihla poradne. Navic maji super akce ted zrovna na Hami a Nutrilon výhry jsou v hodnotách 600 - 1200 kč takže já jdu nakupovat 😝

blahova_andrea
5. zář 2012

já kupovala jen sunar, byla jsem maximálně spokojená, bezvadné jednání (trošku jsem objednávku nejdřív zvrtala a byli děsně ochotní se domluvit), dovezli to ihned druhý den po zaplacení a ještě s dvěma dárečky, které ráda využívám. co se týká skladování, tak to nemáš jistotu ani v obchodě, že jim to nestálo na paletě půl dne na sluníčku.

dagmik
5. zář 2012

UM jsme objednávali celé roky po internetu, cena samozřejmě nižší než v kamenných obchodech nebo v lékárnách a problém jsme nikdy neměli...skleničky jsem občas také objednala a všechno bylo také ok.

jarkalada
5. zář 2012

na mall.cz jsme už nakoupili /bohužel/ nespočetně Nutrilonů, i skleničky a kaše - ty např. měly před nedávnem hodně zlevněný, končila jim spotřeba 31.10.-vše v popisu uvedli. Máme už poštovné zdarma, doručí do 1-2 dnů, dobře zabalené, nic ještě nepřišlo rozbité. Určo přes e-shop, když to vyjde levněji.