Kupované ovocné příkrmy bez jablek a bez cukru

tinulla123
22. dub 2017

Ahojky, nevíte o nějakém kupovaném ovocném příkrmu (přesnídávce), která by byla bez přidaného cukru a neobsahovala jablka? Vím jen o těch malých skleničkách první lžička od Hami hruška a pak jsem měla nějakou broskev s hruškou, ale taky malou skleničku. Chtěla bych už tu klasickou větší sklínku kolem těch 190g. Příjde mi, že snad do všeho cpou jablka.

listopadka1
22. dub 2017

bez cukru jich je spousta, ale jablka jsou skoro všude, protože jsou levná. proč chceš bez jablek? jinak varianta je samozřejmě uvařit to doma.
Jo, viděla jsem snad od hami jenom banán.

msimankova
22. dub 2017

@tinulla123 no to je fakt, že jablka jsou skoro všude... Ráda kupuju ovocné příkrmy v DM, velkou mají čistou hrušku, ty ostatní jsem nezkoumala - teď mám doma jen jednu skleničku s musli a tam samozřejmě jablko je... Pak ještě dělá Hamánek 100% ovoce - zkus prozkoumat ty...

tinulla123
autor
22. dub 2017

no hledam něco bez jablek, protože je malý furt osypaný a napadlo mě, jestli to nemá z jablek, tak mu dávám banán, borůvky, hrušky, hrozno, blumy a nevím co dál... meruňky, broskve a nektarinky se dají tedko čerstvé docela blbě sehnat a jahody mu kvuli alergenům dávat ještě nechci... na Hamánek 100% ovoce jsem už koukala...

jaaanaluk
22. dub 2017

V dm mají čistou hrušku a pak hrušku se svestkou .

muhehehe
22. dub 2017

Ten hamanek 100% maj i cistej banan. Jinak ve vsech ostatnich jsou jablka vzdy, to je pravda.

adypro
22. dub 2017

Babylove z DM mají švestky v hruškách, 190 g, cenu teď nevím.

listopadka1
22. dub 2017

@tinulla123 No to jo, teď v zimě je to s čerstvým ovocem mizerie. A jak je syn starý? A když mu nedáváš jablka, tak se to zlepšuje? Mít alergii na jablka je teda na houby, jsou fakt ve všem...

fyii
22. dub 2017

@tinulla123 urcite dm tam najdes neco bez jablek a hlavne bez pridaneho cukru. Pokud mas cestu do nemecka, rakouska maji vetsi vyber ber ti jako tip.. jo a jeste Hipp tam jsou taky asi dve tri bez jablek a chutnaji skvele.
U Hamanek koukni na cukry..

tinulla123
autor
23. dub 2017

@listopadka1 no já právě ještě nevím na co má alergii, zdálo se mi, že se začal trochu osypávat, když jsem s těmi jablky začla, tak jsem je chtěla na nějaký čas vysadit, ale teďka je víc než týden nedávám a je osypaný pořád, tak si začínám říkat, že to asi těma jablkama nebude, ale osypaný je už asi skoro 3 týdny...

Jinak díky za tipy, ale moc toho teda asi nedělají no... právě banán i hrušku mu teď v obchodě koupím, horší je to s tím jiným ovocem...

opicka_kiki
23. dub 2017

@tinulla123
A co mrazene ovocie? Myslim, ze v Globuse maju velke mraziace boxy, v ktorych maju rozne ovocie, zeleninu a ine mrazene veci. Je to nebalene, naberies do pytliku a odvazis si to priamo tam. Myslim, ze som tam videla aj marhule. Doma rozmrazit a povarit... No neviem, ci je to uplne OK pre prcky, len ma to tak napadlo...

stastnablcha
24. dub 2017

teraz s tym asi moc nenarobis, tiez som nevidela.. ale ked moze banan a hrusku tak mu len postruhaj cerstve...