• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kupované příkrmy a dítě alergik. Osvědčená značka

27. listopadu 2007 
Zdarec, zajímalo by me, jestli máte nekdo vychytanou a osvedcenou znacku prikrmu, ktera neobsahuje ecka a je zkratka fajn...Samozrejme budu mladeti varit, ale pro pripad nejakeho vyletu bych rada zkusila i hotovky...Kdo poradi?
Diky vsem
27. lis 2007 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj syrael tuhle jsem četlla nějakou statistiku kde se hodnitili příkrmy..no a nejlíp vyšlo Hami..já ho dávala docela často a malému taky jako jediné chutnalo :slight_smile:
27. lis 2007 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj syrael, bylo o tom i na Čt1 v Testovinách a taky tam vyšlo nejlíp Hami. Dokonce tam tvrdili, že je to ze začátku pro mimi i lepší než vařit. Ale proč, to už si nepamatuju. Každopádně, když to mimču dáš, určitě mu neublížíš a ani ho nijak neošidíš :slight_smile: Máme taky alergika a ty příkrmy od Hami mám v plánu mu dávat.
27. lis 2007 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak se pozná, že miminko je alergik, když ještě neochutnal žádný příkrm? Moc dobře to nechápu. Jo, Hami jsou prý nejlepší.
27. lis 2007 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě nejlepší jsou HAMI..celkem mě překvapilo, že v příkrmech HIPP od ukonč.4 měs je sůl.. to mi hlava nebere :zipper_mouth: hlavně se všude píše nepřisolovat do roka.. no nicméně v tom testu o kterém píše navi bylo, že pokud neznáš původ surovin ze kterých vaříš /tzn. jen BIO/ je lepší kupovat, jinak je to plný dusitanů.. a prý i když máš mrkev ze zahrádky, tak tam může být blbá půda a je to tam taky... no já jsem si řekla že do toho půlroku budu jenom kupovat a pak budu normoš vařit a už to tolik neřešit.. u toho alergika bych byla opatrnější..
27. lis 2007 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam taky chutnaji nejvic Hami a zda se mi,ze maji nejlepsi chute - minule jsem ohrivala makarony s nakou zeleninou a sunkou a muz se divil, jak hezky to voni..
27. lis 2007 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme take zacinali na Hami a ted uz take kupuju Sunarek s kouskama.No a prevazne varim.Jo jen ovocne presnidavky nam od Hami moc nejedou,to je nejlepsi Frutapura a nebo Sunarek :wink:
Ohledne te alergie presne nevim.U nas je to tak ze ja mam alergii na plisne a po porodu nadirali nejane vzirky a zjistili ze mala je ohrozena alergii.Brali jsme preventivne Colinfant a doporucili nam pomalu zacinat s prikrmama tak se toho drzim a jen tak ji nic nedam.Ale moje mudra rekla ze kdyz nemam potravinovou alergii tak ze to az tak nevadi,mela jsem strach z mlecnych kasi.
27. lis 2007 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci máš úplnou pravdu :grinning: Já si to tak nějak myslela, ale nybyla jsem si jistá :wink:

lukin náš malej má atopický ekzém a doktorka říkala, že atopik = alergik
27. lis 2007 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem taky alergik a když jsem chtěla začít dávat kaše, řekla mi mudra ať je dělam z toho hypoalergenního mlíka, ale to stojí přes tři stovky. Vyzkoušela jsem tedy normální kaše a vyšlo to. Vím, asi bych neměla takhle riskovat, ale peněz mam málo tak jsem to musela zkusit. Příkrmy vařim sama už od začátku i přesnídávky a žádná alergie se neprojevila. Každopádně je to určitě individuální.
27. lis 2007 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moc dekuju, holky! Pujdu do toho Hamina...
luki: Pozna se to tak, se dite osype po konkretni potravine, kterou tys snedla a kojis...V tom mlicku mu bohuzel predavas i alergeny z tvoji stravy...My treba nemuzem absolutne zadny uzenarsky ecka, hlavne e450, to je mor. No a bohuzel je to lautr ve vsem, krome jediny sunky, ktera se ovsem moc neda jist:frowning2:Cili pak nemuzes jist v podstate nic kupovanyho, jenom doma delany maso atd
27. lis 2007 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, díky za vysvětlení té alergie, je to děs :frowning2: Už takové malé miminka a mají alergie.
27. lis 2007 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek