Kupujete instantní kaše ochucené? Jaké jsou dobré?

alterna
3. lis 2008

Pouižíváte i ty ochucené?My zkoušíme ty rýžové. maj je ale i ochucené. Jaké jsou dobré? 😉

martinka79
3. lis 2008

já kupuji i obylné jahodová meruňková, banánová Hami

mkr
3. lis 2008

my kupejem ochucené, koupila jsem malý straccatelu příchu´t a měla potom bolení bříška tak tu už nikdy 😒

lenkazdenek
3. lis 2008

my kupujeme jak obilné tak rýžové buď HAmi,Sunarku a nebo BAbylove a nic nám po tom není 🙂

kristi
3. lis 2008

kupovala jsem Babylove - vanilkovou, ovocnou a susenkovou....jsou super.

matru
3. lis 2008

my teprve začínáme, dávám jí ted první kaši od Hami obilno-mléčnou a docela jí chutná a ještě mám koupenou merunkovou a banánovou, tu jsme ještě nezkusily(obě od Hami)

ssaara
3. lis 2008

Tak naše nejioblíbenější je Hami jahodová a Sunarka banánová 🙂

daluri
3. lis 2008

Holky a jste tu některá, která krom zeleniny a ovoce jen kojíte? Ptám se proto, protože do těch kaší se většinou přidává voda, mlíko už tam je, kromě rýžové od Sunarky a já jsem zatím nechtěla dávat jiné mléko než MM. Jenže tu od sunarky mi po týdnu dávání nechce jíst..tak jsem uvažovala, že bych tedy zkusila jinou už s mlíkem. Neměla dítka nějaké problémy, myslím ty kojená?

petronilla
3. lis 2008

daluri,já jsem dávala malé od začátku-asi v půl roce-kaše co jsou s mlékem a v pohodě.Jinak je jen kojená + příkrmy 🙂

jabber
3. lis 2008

daluri - tak kup nemléčnou a udělej jí z MM 😉

minea
3. lis 2008

Daluri, těch nemléčných kaší je velký výběr, nedělá je jenom Sunarka, ale i Hami, Nestlé, Nutrilon...
Já jsem taky kojící a měla jsem trochu problém s tím, že budu dávat kaši, kde je nějaké "cizí" mléko. Musím ale řict, že jsem to vzdala, protože jsem nebyla schopná manuální odsávačkou načepovat dostatečný množství MM 🙂

daluri
3. lis 2008

Holky díky. Mi taky dr říkala, že mám koupit už s tím mlíkem, že by si pomalu měla začít zvykat i na jiné než MM, že nebudu kojit do 10 (myšleno let)..
Jak píše Minea, mám s tím problém a sama nevím proč.. 😒 Taky jsem zkoušela odstříkavat, ručně, tak se mi vždy podařilo trochu, je to piplačka,ale odsavačku se mi pořizovat nechce.
Takže asi fakt zkusím koupit jinou kaši.
Ale jak jsem začínala, tak jsem ji vařila normal rýži a mixovala, tak třeba jí ta prášková nechutná. Ikdyž ji ze začátku jedla, dávala jsem do ní rozmix. banán či přesnídávky. Zkusím jí dnes uvařit zas tu normal a když nepojede tak se mrknu po jiné.

monik76
3. lis 2008

tak nám nejvíc jede Nestlé medová,pak kaše od Hipp a Babylove. Hami moc ne. 😉

minea
3. lis 2008

Moníku, a nebojíš se tý medový kaše? Já jsem všude četla, jak silný alergen je med a že se má dávat až starším dětem (já dokonce už 1,5 roku med nejím kvůli kojení). No a pak jsem nevěřícně zírala, že do výrobci dávají do kaší a do sušenek...

bielanevesta
3. lis 2008

jj kupujeme ochutené, sprvu som sa mliečnym bránila, ale ona neochutené moc nechcela a keď sme vyskúšali ochutené tak až potom sa rozbaštila 😵 A od nejakých 8 mesiacov dávama aj mliečne 🙂 Najprv sme kupovali Hami a teraz jedine Sunarku a najviac 4 druhy: jogurtovo-jahodovú, jogurtovú s lesným ovocím, na dobrú noc s banánmi a na DN s medom a krupicou 😵

daluri
3. lis 2008

Minea to já zas koukala, jak mi tchýně pro malou donesla přesnídávku-jabko s medem od 5.měs. Taky jsem se divila, že píšou, že je alergen a dávají ho tam.ALe to asi bude jak v těch zelen.příkrmech, říkají, že se celer nemá dávat a je tam, prý v malém množství. Ale to sem nepatř, když to tu je o kaších.

radka.m.
3. lis 2008

my kupujeme sedmizrnou od nestlé,chutná malýmu,má jemnou chut jakoby s piškotama.

ivulinda
3. lis 2008

my kupujeme jak obilné tak rýžové buď Hami,Sunarku a nebo BAbylove a všechny jsou moc dobrééé 😉

monik76
3. lis 2008

minea, já z toho strach nemám, možná kdybych ji ho dávala jako ze lžičky, ten klasickej med, a kdybych ji ho dávala často, tak možná jo. Ale z té kaše opravdu ne. Navíc nejsme ani já ani manžel na med alergický, tak nevidím důvod. Já ikdyž kojím, tak si med občas do čaje dám. 😉

mkr
3. lis 2008

teď jsem zkusila kaši od babylove a nic moc zklamali mě za prvé měla hrudky a než to malá snědla tak zřídla, kupuji od milasanu a jsem spokojená jsou i chutnější 😉

kijonkova.k
3. lis 2008

Tak já kupuju sunar a instantní kaši-rýžovou,kukuřičnou,pohankovou a jáhlovou.Takže to má bez cukru a všeho toho.Občas tam přidám banán,přesnídávku,ale třeba i zbytek masíčka a zeleninky od oběda 🙂

minea
3. lis 2008

kijonkova.k, to jsou ty kaše, co se prodávají ve zdravé výživě?