Lahvička pro nedonošené miminko, máte tip?

petule58
23. črc 2016

ahoj holky, nemate nekdo tip na lahvicku pro nedonosene miminko. Koupili jsme mu antikolikovou lahvicku od MAM, ale prijde mi, ze nase ditko neumi savicku spravne zkousnout. Dekuji.

terezak88
23. črc 2016

My jsme používaly taky mam antikolikovou a pak od medely calma - ma to imitovat prso takže sání bude stejne jako při kojení. Ale z vlastni zkušenosti vim ze každému miminku sedí neco jineho takze je třeba vyzkoušet.

leryl
23. črc 2016

Já jsem měla malou narozenou v 35tt a a kromě kojení jsem jí dokrmovala stříkačkou.

monikagurthova
23. črc 2016

@petule58 ahoj nase Eli narozena 35tt ma savicky a lahvičky od NUK a parada.

terezak88
23. črc 2016

@leryl my jsme taky 35tt a krmila jsem ji normálně obyčejnou skleněnou lahvickou z lékárny co ma savicku jak na tech strikackach ale sestricka mi to zakázala ze to kazi kojení tak doporučila Calmu za 500,- a stejne jsme nekojily :D

viky2007
23. črc 2016

@petule58 máme malou narozenou 29 tt, měli jsme jí 2 měsíce v Podolí, já neměla mléko takže nejprve byla na mléčné bance od dárkyň a potom jí rovnou zvykali na Prebebu discharge a když jsem potom mohla začít s lahvičku tak jsme měli od Aventu a úplně super. Kdybys potřebovala s čímkoliv poradit klidně se ozvi.

ditamarie
23. črc 2016

Dcera pila z lahvičky NUK, pak lahvička od aventu. Syn kojený necelých 6 týdnů, trpěl na prdíky. Tyto dve značky nemohl mít, prdíky byly horší. až jsem koupila Láhev od značky Mam antikolikovou a prdíky byly lepší. celkově si myslím, že je potřeba vyzkoušet více značek a lahviček, každému dítku vyhovuje něco jiného. 🙂

petule58
autor
5. srp 2016

holky diky moc...je to fofr, tak pisu az ted...u nas nakonec vyhrala ta antikolikova Mam...ze zacatku to vypadalo, ze to prdousek nezvladne mackat, ale den jsme mu pomahali a pak na to prisel, sikulka nas 🙂