Levné a kvalitní jednorázové plenky, máte zkušenost?

jarai
13. čer 2015

Holky, nechce se mi kupovat plenky značky Pampers, přijde mi, že se platí i za značku, a že stejně kvalitní můžou být i jiné levnější, má někdo zkušenosti, prosím?

alcar
13. čer 2015

Tak ja uz jich vyzkousela mnoho - Huggies, Bella happy, Panda, Toujours, Bambo, Babylove, Dada a musim teda rict, ze Pampersky se nam osvedcily nejvic. Momentalne mam ty Dada, jelikoz mi je kazdy strasne doporucoval a katastrofa. Jsou tluste a protekaji pres bricho. Takze zustavam u Pampersek a na noc Babylove kvuli gumicce na zadech.

kacinda
13. čer 2015

My používáme šmouly z Albertu. Dostala jsem vzorky jak se malý narodil a byly výborne. Neprotikaji a sedi nám. Za me mužů jen doporučit 🙂

svetlus_pepca
13. čer 2015

Za mě jedině BabyLove z Tesca. A teď, skoro v roce, jsme začali přes den používat z Tesca ty ještě levnější - Tesco Value. A na noc či výlety ty BabyLove. 😉 Jinak já už Pampers ani omylem. Cena nasazená jen kvůli značce a kvalita teda rozhodně neodpovídá!

bajana
13. čer 2015

@svetlus_pepca babylove sú z DM, asi myslíš Tesco loves babies

lucka_zaoralova
13. čer 2015

Za nás určitě doporučuji z Tesca!!!! Též jsme vyzkoušeli mnoho a tyto jsou opravdu perfektní za dobrou cenu 🙂

svetlus_pepca
13. čer 2015

@bajana Jasně, děkuju za opravu 🙂 Byla jsem dnes po dlouhé době nakouknout do DM, tak asi proto 😀

mer
13. čer 2015

Tak my máme vyzkoušeny z tesco zelené, šmoulí z alberta, červené z kauflandu, babylove z dm, babydream z rosmanu, tojours z lídlu a všechny moc moc fajn
Ted po dlouhé době máme pampers byli v akci jinak je nekupuju a hrůza malá každou noc pročuraná

mysonek
13. čer 2015

@svetlus_pepca máme to stejně, Pampers byly nejhorší co jsme zkusily. Používáme Tesco loves pleny a přijdou mi nejlepší. A v akci super cena. Jen ta akce už nějak dlouho nebyla. Ty levnější z Tesca jsem teda neměla odvahu koupit.

smallinka
13. čer 2015

máme tesco už č. 4 a jedna vyjde na 3 Kč.....maximální spokojenost 😉

kamino
13. čer 2015

Kvalita Pampers se rapidne zhorsila,presedlali jsme na smouly a spokojenost.

love12345
13. čer 2015

Albert.. Vyborne

lenycka27
13. čer 2015

My používáme Tesco loves a nebo BabyBaby Soft a Bella Happy (3d flexi system), tyto troje jsou super, jinak všechny ostatní včetně Pampers a šmoulích dcera pročurala.

jabadabadoo
13. čer 2015

Jednoznačně Albert, ale ty Basic. 🙂

svetlus_pepca
14. čer 2015

@mysonek Já právě napřed tu odvahu taky neměla. Ale pak jsem si řekla, že to risknu a uvidím. A přes den opravdu bohatě stačí 😉 Na noc bych do nich nešla. Když se počůrá hodně, bývá ta plenka pořádně nasáklá, takže myslím, že přes noc by asi nevydržela. Ale když to zkombinuju, ušetřím i tak 🙂

berusinecka
14. čer 2015

@jarai My skoro celou dobu používáme clever z Alberta. Nemám a neměla jsem s nimi žádný problém. Malý je nepročural. Ale každému vyhovuje něco jiného. Chce to vyzkoušet. 🙂

curdibilka
14. čer 2015

V prvních týdnech jsme měli zelené Pampersky, dostali jsme dárkem i ty oranžové, ale když měla malá už přes 2 měsíce, začaly protíkat, do té doby v pohodě. Teď jedeme v těch "zelených Tesco" a spokojenost. 🙂

lenula4
14. čer 2015

Za nás také Tesco loves baby! jsou výborné, netlačí, sajou výborně, jsou neparfémované!! A musím také souhlasit s některými zde - Pampersky už nikdy!

jasminecek
14. čer 2015

Co mate vsechny s tema plenama z Tesca? Ty nesahaji Pamperskam ani po kotniky. Neprodysne, tluste, spatna manipulace, na povrchu hned mokre...uz nikdy. Fakt nechapu ten boom okolo techto plen 😒

jasminecek
14. čer 2015

@berusinecka myslis ty Basic ze 😉 clever je Billa...ale ty basic jsou super, sama jsem je synovi take davala.

curdibilka
14. čer 2015

@jasminecek Nevím, já s nimi nemám problém, nikdy mi ještě neprotekly narozdíl od Pampersek, opruzeniny taky malá nemá. Používala jsem je už při první dceři před 5,5 lety a pořád jsou dobré. Pampersky nejsou špatné, ty zelené určo ne, ale ta cena je nadsazená, takže je kupuji jen když jsou v akci. 🙂

berusinecka
14. čer 2015

@jasminecek Vlastně Basic, oni to přejmenovali. Ale kupujeme je v albertu. V Bille kam chodíme je už nemají.

metallico_mondo
14. čer 2015

Oranžové pampersky jsou hrozne opravdu hned protecou n vyjovovaly zelene pampersku a huggies dokud je delaly

blahova_andrea
14. čer 2015

já kupuji šmoulové z alberta nebo sovičkové z tesca, zásadně v akci a vyhovují nám obojí. pampers jsou fajn, ale cena příšerná. to se musí zadařit min. dvojitá sleva, abych je mohla koupit 😅

adrianka1712
14. čer 2015

Ja už dlhú dobu kupujem len plienky z Alberta, stoja cca 160 kč a vyhovujú nám viac ako pampersky. Nikdy nepretečú, majú zapínanie na sucháč, takže som spokojná. Kedysi som kupovala Sleep a Play, ale tie v noci pretekali.

blahova_andrea
14. čer 2015

@jabadabadoo já teda zkusila kdysi u syna a přišli mi strašně igelitové a měly lepítka a ne sucháče. jak vypadají teď? 😅

prdecek
14. čer 2015

u prvního syna povětšinou pampers, teď u druhého spíš albret šmoulí nebo tesco loves baby, pampersky se dost pohoršily

zuzankast.
15. čer 2015

pročetla jsem diskuzi a mám fakt radost! Před 6ti lety u nás jednoznačně Tesco plenky. Pampers děs, vždy pročůráno. Jsem ráda, že se to nezměnilo 🙂 v D-Testu prý vyrály asi Lídl plenky - má nědko zkušenost?

mysonek
15. čer 2015

@zuzankast. Plenky z Lidlu nejsou špatné, ale nám ty z Tesca vyhovují víc.

alcar
15. čer 2015

Lidl ma podle me dva druhy plenek tech Toujours. Ja mam jakesi hrube bile, nahore s pruhem, kde jsou obrazky a kamaradka mela nejake tenke, ktere byly cele s obrazkem zebry nebo tak neco. Tak nevim...

elana
15. čer 2015

dávám teda pleny látkové, ale dostala jsem se k D-testu jednorázovek (jen na pročtení, k dispozici nemám) a tam pozor na PAH (polyaromatické uhlovodíky, více tady: http://cs.wikipedia.org/wiki/Polyaromatické_uhl...)

jediné pleny, které je neobsahovaly vůbec, byli Šmoulové z Alberta, Bella Happy, oranžové Pampers (nechápu, to jsou podle mě zdaleka nejhorší pleny snad 😀) a ještě nějaké extra eko (ty jsem bohužel zapomněla, ale nemají jako absorbent ani SAP gel, proto propadly v testu celkově, holt byly hodnoceny hlavně parametry jako savost atd.). I DM Babylove Nature nějaké množství PAH měly. Tak když nárazově (dovolená atd.) musím dát jednoráz, vybírám buď Šmouly nebo BH (radši Šmouly, nevím jak jsou na tom ty BH teď, ale když jsem je občas dala před 4 lety synovi, tak pokaždé proteklo i kakání).