Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Loupete miminku veškeré ovoce?

stejnov
24. dub 2015

Ahoj holky! Loupete miminku všechno ovoce do ovocných příkrmů? Jablko, hrušku loupu, ale zbytek ne. Vše vařím v páře. Malému je skoro 7 měsíců. A jaké ovoce vlastně dáváte? Děkuji za názory!

dolfino
24. dub 2015

Mé malé bude příští týden 9 měsíců. Cca od 7,5 měs. dávám jablko, hrušku, banán, avokádo - to vše loupu. Ještě dávám hroznové víno (zpočátku jsem také loupala, teď už ne). Zatím budu pořád loupat, jednak je v kůře podle mě nejvíce chemie a jednak mi přijde docela tvrdá ikdyž se podusí.

zo_ja
25. dub 2015

Já loupala, a dávala syrový. Přijde mi to lepší, vhodnější, chutnější, můžou si to osahat, což je pro ně důležitý. Hrozny jsem dávala později, kvůli pecičkám a taky že tam teda nevím, jak by se to loupalo.
Jinak celkem cokoli, ideálně vlastní tzn. eko bio zdroje bez chemie, z obchodu dám radši dobrej pomeranč, i když je to exotický ovoce, než hnusný chemický nechutný rajče v zimě. Dětem dávám prostě to, co mám, ze začátku spíš omezený sortiment, na tu sváču spíš jednu věc, pak se většinou dost rychle rozjedly a chtěly všechno, co viděly.

Sem začni psát odpověď...

Odešli