Lžičky MAM citlivé na teplo

petra_mam
7. zář 2016

Milé maminky,
my v MAM víme, že potřebujete jednoduchá a chytrá řešení. Jedním z nich jsou i lžičky Heat Sensitive Spoons and Cover, které mají hned několik praktických vlastností:
- jedna je delší, dítě ji tak může držet s vámi
- druhá, kratší a širší, je ideální pro samostatné krmení dítěte
- lžičky mají praktický dvoukomorový obal, díky kterému můžete čistou a špinavou lžičku hygienicky oddělit
- špičky lžiček jsou citlivé na teplo a změní barvu pokud je jídlo příliš horké. Už žádné popálené jazýčky 😉

Máte některá zkušenost s našimi chytrými lžičkami? 🙂
Uvidíme se v komentářích!

petra_pf
7. zář 2016

Zkušenost s vašimi lžičkami nemám (netušila jsem, že něco takového lze koupit), ale s popáleným jazykem Natálky ano 🙂

petra_mam
autor
7. zář 2016

@petra_pf Tak určitě vyzkoušejte 😉

ivetkakh
7. zář 2016

Za me super hlavne prakticke pouzdro. 🙂

1111nickel
7. zář 2016

Jak jinak, já byla moooc spokojená.... 😀

verinikki
7. zář 2016

Máme, dlouhá je super na přesnídávkové skleničky🙂

petra_mam
autor
7. zář 2016

@ivetkakh @1111nickel Ráda se "potkávám" s fanynkami MAMu 🙂 🙂 🙂

domca89
7. zář 2016

Máme v modrém provedení a jsou super. Za mě teda perfektní. A u druhého samozřejmě přikoupíme do výbavy další kousky. A cestovní pouzdýrko je též super.

petra_mam
autor
7. zář 2016

@domca89 Jsem ráda, že jste spokojená 🙂

evee24
7. zář 2016

Ještě jsme nezačali s prikrmy ale urcite si tyto lžičky koupím 🙂

petra_mam
autor
7. zář 2016

@evee24 Doufám, že s nimi budete spokojená 🙂

tajemna30
7. zář 2016

Krásný den, máme v modré barvě a i já se přidávám ke spojeným maminkám.

jesica11
7. zář 2016

Mám dvě balení a jsem s nimi moc spokojená.

monunkaaa
7. zář 2016

Ano, my máme tyto lžičky a uvažuju o dalších, Lžiček není nikdy dost. A nejvíce oceňuji obal, že nemusím pořád tahat sáčky, a mám lžičky pěkně v obalu 🙂

petra_mam
autor
7. zář 2016

@tajemna30 @jesica11 @monunkaaa
Děkuji za vaše pozitivní reakce 🙂

promar
7. zář 2016

Tyhle lžičky jsou super, máme už dlouho zelené. Nosím je neustále sebou v přebalovací tašce. Teď je těhotná moje sestra a pokud ji tyhle lžičky rovnou nekoupím, tak jí je rozhodně doporučím,až začne miminku podávat příkrmy.

verca38
7. zář 2016

My mame lzicky citlive na teplo,ale od jine firmy..sem spokojena,ale neni k nim takovy prakticky obal,jako u lzicek mam..takze dekuji za info a urcite lzicky koupime 😉

petra_mam
autor
7. zář 2016

@verca38 Doufám, že budete s našimi lžičkami také spokojená 😉

sfinga12
7. zář 2016

Máme fialovomodre. Na začiatok vynikajúca pomôcka. Nebála som sa, že dám malej príliš teplé jedlo.

verkaunka
7. zář 2016

Také máme lžičky tohoto typu, ale ne od vas...a prakticky obal me úplně ohromil hned jak jsem viděla vaše lžičky na obrázku, takže určité musíme koupit. Už jen proto, ze dost cestujeme takže tohle pro nás bude naprosto super..

salenas
7. zář 2016

neznám a je super, že je k tomu kryt, super vychytávka !

hanih
7. zář 2016

Lžičky máme, dokonce dvoje (modré a zelené) a jsou super, dopře se s nimi krmí a ta širší padne prckům krásně do ručky. A obal je samozřejmě nejlepší 🙂 Jen s tou citlivostí na teplo jsme trošku bojovali. Dcera má ráda teplejší a v momentě, kdy už lžička nemění barvu, je to pro ni studené a nechce jíst, takže musím stejně ochutnávat 🙂 Ale v tomhle budeme asi spíš výjimka 🙂

cb
7. zář 2016

vidim je poprve a jsem z nich fakt vedle, asi mame tip pro babicku k narozeninam 😉

mimar
7. zář 2016

To neznáme takové lžičky. Děkuji za skvělý tip na kup. Musíme se podivat kde je budou mit. Vypadají skvěle

yrsa
7. zář 2016

Už mame, koupili jsme na radu kamarádky,kdyz jsme u ní jedli a poprvé mi synek zbastil celou malou lahvičku prikrmu,nevim jestli je to úplně lžičkou,ale předtím jsem měla babylove a asi moc velké,tyhle jsou měkčí a oddělovací pouzdro je super věc. 😉

themis
7. zář 2016

Ja musím lžičky pochválit nejen kvůli krytce, ale také se s nimi dobre jídlo nabírá a nepadá všude okolo. Lžičky jsou dostatečně hluboké, u jiných mám problém, že jakmile je jídlo řidší, tak to prostě nejde pořádně nabrat a nedej bože když do toho foukám. Takže za mě palec nahoru, pro nás nejlepší lžičky.

elucik
7. zář 2016

Popravdě jsem ještě o lžičkách neslyšela, ale už na pohled musí být měkké a příjemné..

sandra_f
8. zář 2016

Tak ty musíme pořídit. Dceři jsou 4 měsíce a brzy začneme s příkrmy, tak si myslím že budou super.

petra_mam
autor
8. zář 2016

@mimar Lžičky jsou k dostání v drogériích a ve většině hypermarketů. Doufám, že s nimi budete spokojená 😉

kachnicky
8. zář 2016

Tyto lzicky mam a jsou super,jine bych uz nekoupila ☺

dadakin
8. zář 2016

taky pořídíme líbí se mi že mají praktickou krytku 😉