Malá zvracela po zelenině. Máte zkušenost?

zusma
5. čer 2008

Holky, nemáte některá podobnou zkušenost? Malá jí zeleninu cca měsíc a zatím vše ok a včera jsem ji dala poprvé brokolici a tvářila se,že jí to moc chutná. Odpoledne už toho ale dost vyzvracela, večer chytla jakýsi záchvat...nevím, jak to popsat. Strašně divně brečela/zuřila jako když jí něco opravdu strašně bolí, trochu se poblinkala. Po 15 min. byl klid.Myslela jsem,že se to nebude opakovat, protože se jinak chová normálně.
Dnes odpoledne zase....strašně divný křik, potila se, byla bílá a zvracela mlíko a za 15 min.klid. Nic jinýho jsem jí dnes kromě MM nedávala. Mám jet na pohotovst myslíte?? (naše dr tam už není)Myslíte že to mohlo být po té brokolici?

bramburka
5. čer 2008

Zus ano, může to být alergie na brokolici, ale nezda se mi to druhé zvracení, alergie se projeví do 30 minut. Pak ideznívá, leda že by to byla silná alergie a má průjem?

Asi bych řekla že jí z toho mohlo bolet bříško.

zusma
autor
5. čer 2008

průjem nemá, teplotu taky ne. Dnes tu brokolici 2x vykadila. Asi jí z toho bolí bříško si myslím. ROzhodla jsem se,že tam za hodinu pojedu znovu. Nepřála bych vám ten pohled, když byla bílá a dusila se zvratkama ☹ ☹

bramburka
5. čer 2008

no jet tam můžeš, ale co s tím udelají nevim, myslim, že erknou, že ji mas pozorovat a uvidiš, radejc s tou brokolkou vydrz a zkus ji az tak za 14 dni znovu. Byla ze skleničky?

zusma
autor
5. čer 2008

No právě že nebyla,jsem jí dělala doma 😒 Na brokolici už kašlu.
Nevím, co mi tam řeknou 😒 Asi nic moc....Já bych tam normálně nejela, ale když si vzpomenu na ty 2 záchvaty,tak mě polije studenej pot

bramburka
5. čer 2008

dej vedet! Chudinka malinká.

jaku
5. čer 2008

Chudinka. Brokolice může nafukovat, z toho může i být na blinkání, ale ten 2. den to už by asi nebylo z toho. Uvidíš, hlavně, ať je malé dobře. 😉 . Náš Ondra má hodně citlivé zažívání, má reflux, prdíky skoro po všem, zácpu, tak musím docela alchymisticky vyvírat co mu dám. Dost dobře se mi osvědčila cuketa s bramborem- je lehce stravitelná, nenadýmá, chutná, dodá tekutiny a prožene 😀

zusma
autor
5. čer 2008

No tak dr. nic nenašel, protože je jinak normální a veselá. S brokolicí jsem skončila a jen doufám, že to bylo po ní. Nikdy nic takového neměla,žádnou reakci,nic,