Malý hladovec - roční chlapeček chce stále jíst

matyldik
24. zář 2018

Ahoj holky,mám ročního chlapecka a ten by pořad jedl,vážně sní uolne všechno,kdykoliv a kdekoliv. Nemůžeme před nim jist,protože pak začne hysterak a chce taky. Papa tskhle od narození-kojit chtěl často,ale snažila jsem se dodržovat nějaké odstupy,hodně blinkal,..ale já se i teď snažím,aby měl pět jídel denně v odpovídajícím množství,ale jakmile sní svou porci,tak začne plakat,protože by chtěl ještě,jedl by Do prasknutí..po par vteřinách se uklidni a je ok..tak nevím,jestli mi dávám málo jídla,nebo proste to jídlo tak moc miluje.. znáte to některá? Přijde mi to vážně jako extrém. Jinak přibírá tak nějak v norme,je zdravý,šikovný kluk.

martinka_33
24. zář 2018

Znam, nas maly by nejradsi snedl I sam sebe! I lidi v okoli rikaj, ze to jeste nevideli 😀 Nadvahou taky netrpi, I kdyz je to 'kus chlapa' oproti vrstevnikum, takovy dobre staveny chlapecek to je.

kittyy17
24. zář 2018

Takhle byl můj starší, a je to krásný zdravý kluk, plný energie, někdy až moc 😉 Buď šťastná že mu chutná a dej mu kolik chce. 80 % děti jíst nechce vůbec...

alcar
24. zář 2018

Taky mam u kluku ten problem. Sni svacinu a uz by jedli zase. Neresim. Vydaji ze sebe hodne energie, tlusti nejsou, tak at si daji. 😃

kittyy17
24. zář 2018

Pět jídel denně je málo, klidně šest až sedm, pokud má dost pohybu, vybeha to...

barulina
25. zář 2018

Moje dcera ji furt od mimina. Nenapadlo by me ji jidlo.nedat