Maminky, od kdy jste začaly dávat jogurty?

nikoletaomeleta
29. kvě 2016

Maminky ),od kdy jste začali dávat jogurty? Děkuji za odpovědi 🙂

arya123456
29. kvě 2016

Ahoj, tak názory se budou hodně lišit. Co maminka to názor😊 Záleží jestli je prcek alergický a na spoustu jiných věcech. Náš prcek je atopik takže s jídlem to máme trošku horší. Vím že spoustu maminek začíná s kvalitním bílým jogurtem a přidávají treba čerstvé ovoce. Ale náš malej ho zásadně odmítal! Nevím už přesně kdy jsme začali, ale bylo to kolem 10 měsíce. Za sebe nedoporučuji, , rádoby,, jogurty pro děti tipu Pribinacek atd. Nejdřív podívej na složení a pochopíš...

blondynka400
29. kvě 2016

Kvalitní bilý jogurt (kolem 3% tuku) cca od 8 měsíce.

andelka
29. kvě 2016

8 měsíců.

zanri
29. kvě 2016

až po 1. roce - Hollandia

lv
30. kvě 2016

8.m Hollandia a Choceňský, později i řecký, valašský..

verka4d
30. kvě 2016

Ano,jogurty jsou doporučeny od ukončeného 8.měsíce. Někdo tady psal,že pribináček ne,tak to je jasné,tam je tvaroh a ten je až od roka. Takže nějaký bílý jogurt s ovocem nebo normálně už přímo ochucený 🙂

drakenn
30. kvě 2016

Já dávala už od narození na prst proti prdíkům. Pak se začínajícími příkrmy kolem 6. měsíce. Dodnes mají kluci rádi jen bílé jogurty. Ochucené nechtějí

kami1984
30. kvě 2016

U obou jsem dala někdy kolem 8.měsíce, začala jsem Hollandií a pak Chocenský🙂 Občas jsem mu do toho dávala ovoce anebo přesnídávku. Věci s tvarohem až po roce a hlavně ne nízkotučné.

@drakenn proti prdíkům, to jsem nikdy neslyšela🙂

luckapol
30. kvě 2016

Od 8. měsíce.

ladyhacek
30. kvě 2016

kolem 8m > hollandii vyzvracel za 14 dní choceňský a ten byl pohodě > dávám jen bílé max přidám přesnídávku, banán...
tvaroh by se měl až od roka (my možná dali dříve-ale k tomu roku to bylo)

@drakenn to jsme neslyšela > ba naopak mléčné produkty můžou nadýmat > když byl malý tak jsem nepila ani klasické kravské mléko
@verka4d pribiňáčka kvůli složení neměl dodnes (14m) dávám lipánka 🙂 > ten je opravdu jen tvaroh/smetana

hapicek
30. kvě 2016

od ukončeného 6. měsíce..Kupuji ochusenou nebo sladkou bílou Activii a chutná mu.. 🙂 Ostatně jako všechno..je to velký jedlík 😀

mejan
30. kvě 2016

bily jogurt od 8. mesice, tvarohove od 1. roku

katushka82
20. črc 2016

Dneska jsem psala nutriční poradkyni kdy dávat jogurt a napsala mi že až od ukončeného 10.m 😕

cosimamvybrat
20. črc 2016

Kolem 5. mesice plus minus. Po schvaleni detskou lekarkou.

veronika223
Odpověď byla odstraněná
Zobraz