Máte někdo zkušenost s kašičkami Babio?

garfie
17. bře 2009

Máte někdo zkušenost s těmito kašičkami? A ještě jsem se chtěla zeptat zkušenějších-neva když používám mléčné kaše různých značek? Částečně kojím a částečně jsme na Nutrilonu-tak aby v těch mlíčkách neměla hokej....

motylek
18. bře 2009

Babio neznám, ale taky jsme na nutrilonu a kaši dávám sunarku čokoláda-pomeranč (jinou nechce, jakmile zjistí, že je to kaše, tak spustí řev), dávám mu ale cca 2x týdně 90ml kaše, má dost cukru, tak proto. Ale nijak mu to nevadí, že pije nutrilon a kaše je sunar. Když mu ale koupíme sunar i mlíko, zak má zácpu jako hrom.

garfie
autor
18. bře 2009

Super, díky moc. Malýmu se nedivím, čokoláda-pomeranč zní lákavě i pro mě!! 😉
Babio jsou nějaké české bio kaše, našla jsem je na netu a mají je v lékárnách....vypadají docela zajímavě.

beruska2x
18. bře 2009

ja kupuju od Babio caje, kase jsem jeste nevidela... jinak malej ma NUtrilon a kase Hami, takze v tom problem neni kase muzes stridat libivolne...

garfie
autor
18. bře 2009

čaje jsou právě myslím fajn, bez zbytečných příměsí a bio. Tak proto mě zaujaly ty kašičky...

beruska2x
18. bře 2009

jojo ja ted mam od 4m jablickovy a malemu moc chutna a uz od 1. tydne jsme mu kvuli zloutence davali ten hermankovy a taky byl fajn...
kde jsi nasla kase na netu?u nas v lekarne je nemaji...

garfie
autor
18. bře 2009

na www.lekarna.cz nebo přímo na www.babio.cz

beruska2x
18. bře 2009

diky 😉

danu
5. bře 2010

perla200 • 1d • Dnes o 08:02
ahojte, mate niekto skúsenosti s týmito mliekami a čajíkmi?

perla200
5. bře 2010

a nikto neskúsal mliečko od nich?