Máte zkušenost s freshbedynky.cz?

bauskka
2. bře 2018

Ahoj maminky, máte tu někdo zkušenosti s obchudkem freshbedynky.cz? Hlavně co se týká masa a zeleniny s ovocem a jejich čerstvostí. Děkuji

lennus
2. bře 2018

Když byl prcek malý a začaly příkrmy, chodila jsem tam osobně pro zeleninu a byla skvělá, i chuťově. S masem zkušenosti nemám, ale celkově se mi líbí webovky, jsou přehledné a jejich přístup, ochota. Věřím, že kdyby byl v něčem problém, dá se s nimi domluvit a zboží vrátit. Jsou to mladí lidé.

sabuse1
2. bře 2018

Odebirali jsme 2 roky a nikdy nebyl problem. Vse cerstve a chutne vcetne masa

balrozka
2. bře 2018

Jeden čas jsme si to párkrát koupili, ale kvůli ceně jsme s tím brzy přestali. Nicméně spokojeni jsme byli naprosto. Poprvé jsme zažili, že kořenová zelenina intenzivně voněla. To jsem v obchodě zažila maximálně u mrkve. Jediné, co mi zase až tak nevyhovovalo, byl fakt, že jsme museli často improvizovat a vymýšlet recepty podle toho, které zeleniny kolik bylo. 🙂

frja
2. bře 2018

Taky odebíráme, ale ne jejich "přednastavené" bedýnky. Vyberu si jednotlivě, co zrovna potřebuji, včetně masa (zejména hovězí) a ryb. Objednávám i drogérii. Nikdy nebyl žádný problém. Řidiči vždy velmi milí a snad nikdy se nestalo, že by nedorazili v předem stanovený čas. A dceru moc baví vyndávat zeleninu a ovoce z krabic🙂.

pikl
2. bře 2018

@bauskka my jsme si od nich objednali jednou a spokojenost nic moc. Bio batáty měly vevnitř tuhé vlákna (údajně se to vyskytuje u starých plodů), takže se to do příkrmů nedalo dát a to byly dost drahé. Maso - kure ok, ale poslali téměř dvojnásobné množství, než jsem si objednali...