Máte zkušenost, že 4,5 měsíční miminko nejí?

ptacena
26. únor 2012

dobry vecer chtela jsem se zeptat jestli nekdo nemate skusenosti stim ze 4,5mesicni miminko neji...dnesk mi snedla tak 100ml mleka a trochu caje ale cej ji jel vic mleko vubec a ani kadne kase...a nema zadne riznaky smejese spi je hodna nebreci jen nechce papat prijdemi jak kdyby ji to nechutnalo a to v noci papala pekne rano se vzbudila a nechtela...moc dekuji za kazdou odpoved Pavla+ Simonka

jarkalada
26. únor 2012

@ptacena a jen dneska? Tak prostě nemá zrovna chuť. Nám obě děti /teď 5měs./ už několik týdnů stabilně pily kolem 160-180ml, 5 x denně. A před 14 cca ty dva týdny to bylo to samé. Lukášek se u toho začal vztekat, do pusy flašku vůbec nechtěl, max. jestli stovku vypil a to jsem se s ním pak už i "prala", abych do něj aspoň něco dostala. Teď už se zas srovnal a jí normálně, Tak to bylo jen takový období. Dr. na kontrole říkala, že vše ok. Někdy maj holt růstový spurt, kdy jí najednou víc a víc a pak to zas opadne. Jen prostě za tu dobu ale nepřibral skoro nic. Kdyby jí něco bylo, asi by byla i rozmrzelá a to bys poznala 😎