Mlíčko s kaší od Nestlé, máte zkušenost?

majovasnazilka
7. pro 2016

Ahoj, máte zkušenost s tímto výrobkem, chutnal dětem? Synovi bude půl roku, tak jsem koupila na zkoušku tohle mlíčko od 4. měsíce. Dávaly jste ho do flašky nebo lžičkou?

soyevita
7. pro 2016

@majovasnazilka Myslíš takovou tu malou krabičku?Tak jestli je to ono,tak to chutnalo jen nejstarší,ostatním ne.Dávala jsem do flašky.Je to řídké.Nebo alespoň dřív bylo

majovasnazilka
autor
7. pro 2016

Ano, to v krabičce, tak jsem to ochutnala a chuť je děsně umělá, tak jsem zvědavá, co na to řekne 🙂

panickatlamicka
7. pro 2016

@majovasnazilka vzdyt je to fuj, koukni na slozeni. 🙂

majovasnazilka
autor
7. pro 2016

@panickatlamicka A nemáš tip na něco lepšího? 😉nechci mu hned nacpat kaši, ale kojení už na noc nestačí. 🙂

panickatlamicka
7. pro 2016

@majovasnazilka zeleninku 🙂 treba dyni, bataty, ve stylu polivcicky ( rozmixuj do hladka. Davej na lzicce. Kase stejne jen zacpe. No a nebo castejc kojit...

soyevita
7. pro 2016

@majovasnazilka Dávala jsem to před 16lety a fuj to nebylo,ani umělé,teď nevím.Všechno chutná jinak

majovasnazilka
autor
7. pro 2016

@panickatlamicka Zeleninu jsem začala dávat k obědu, k večeři podle dr by měla být kaše, takže asi tak 🙂 kojím co to dá, ale už to nestačí, nepřibírá ☹

majovasnazilka
autor
7. pro 2016

@soyevita Jo, a hlavně se v tom všem zorientovat, to je vyšší dívčí 🙂))

panickatlamicka
7. pro 2016

@majovasnazilka no ja kasi nedavala, mala ji mela az v roce zhruba na snidani. Podle zkusenosti se synem beru kasi jako duvod boleni briska...

trolik
8. pro 2016

Ahoj,nevím co přesně to obsahuje ale náš malý nechtěl nic jiného!Používáme dodnes místo mlíčka-nechtěl jiné.Ani Nutriillon,Hipp,Sinar,Beba-vůbec nic jen mlíčko s kaší od Nestlé nebo od Hami.Jediné co mi vadí je cena.Nemám pocit,že by ho potom bolelo bříško-myslím,že je lepší než klasická samotná kaše.

alcar
8. pro 2016

Take jsem dceri davala, ale jen v pripade, ze jsme byly treba dlouho do vecera venku a nestihly jsme veceri. Tak jsem ji dala tohle mlicko s kasi (jeste je i Hami, ale to mi prislo ridsi) a mela to misto vecere a zaroven sunaru, ktery dostavala pred spanim. Jako alternativa je to fajn, treba na cesty atd., ale kazdy den bych ji to asi nedavala. Jeste jsem kupovala i dovezene z Nemecka Alete a Bebivitu, tam maji zase jine prichute - jahodu, hrusku. Male to chutnalo hodne.

majovasnazilka
autor
8. pro 2016

Včera ochutnal pár lžiček, úplně se na to netvářil, tak jsem dneska zkusila první kašičku Sunarku a to si mlaskal 🙂 Takže u nás to mít úspěch asi nebude. 🙂