Možno dať piť čajík alebo vodu novorodeniatku?

Ci len mliecko a nic ine?
frantiska85
6. kvě 2014
Ano, ale pokud nejsou čtyřicítky vedra, není důvod.
alkena
6. kvě 2014
Pokud je dítě kojené, stačí MM pokrýt jeho potřeby, a to i ve velkých vedrech, jen je nutné kojit podle potřeb děťátka, ne podle hodinek.
Jak je to s UM si nejsem jistá, ale myslím, že i tam mléko pokryje potřebu tekutin bez nutnosti doplňovat vodou či čajem, případně pouze ve velkých vedrech.
blahova_andrea
6. kvě 2014
pokud je dítě kojené, tak bych jen častěji přikládala k prsu. pokud je na UM, tak je možné tekutiny přidat, ale spíš jen ve vedru, při problémech s kakáním apod...
dezyre
6. kvě 2014
Mě třeba malý ve vedrech ani mlíčko nechtěl, přikládala jsem fakt jak se mě zdálo, že by chtěl pít a prostě nic. Tak jsme dali čajík, vypil celou lahvičku a spokojeně usnul, po probuzení se pak i krásně nakojil. Anebo při kolikách jsme dělali fenyklový čaj.
andelka
6. kvě 2014
Ve vedrech jo, ale spíš pokud je na UM. Loni v létě jsem malého kojila krátce ale klidně 3x za hodinu. Ani jedno dítě nebylo ochotno vzít lahev s čímkoliv, takže to bylo vyřešené.
pejtho
6. kvě 2014
Kojené nemusí-nedávala jsem ani ve velkých vedrech. Ale taky mi malá nevzala flašku, takže bylo vyřešeno. Ale šlo by třeba po lžičkách.
Určitě se čajík nebo voda dát může-jen nemusí 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli