Mrkev rovnou jako oběd (vyřazení polední dávky)?

ahojcau
2. kvě 2018

Ahoj ( dcera 18 tydnu ) pred tremi dny jsem zacla davat mrkev..v dobe obeda..par lzicek mrkve pak docpat mlikem..ale ona je takovej jedlik ze tech par lzicek zdlabla jak kdyby to uz nekdy delala 😂 vsude jsem cetla ze nejdriv po par lzickach zkouset mrkev pak docpat mlikem a takhle postupne vyradit poledni mliko a nahradit mrkvi nebo nejakym prikrmem. Sice to jsou jen 3 dny od prvni lzicky ale muzu uz rovnou vyradit poledni mliko a nahradit tou mrkvi ? Ona to sni uplne bez problemu :D akorat nevim kolik tak bych ji toho mela dat kdyz to bude jako obed vlastne ...diky za rady 🙂

margrethe5656
2. kvě 2018

Ahoj, dělala jsem to tak, že jsem ji dávala zeleniny tolik, kolik chtěla. Vždy jsem ji pak nabídla ještě mléko. Asi po třech dnech už mléko po obědě pít nechtěla, takže jsem ji ho přestala nabízet. Jinak plná dávka je asi 150-200g zeleninového příkrmu, ale každé dítě je jiné. 😉

ahojcau
autor
2. kvě 2018

@margrethe5656 diky 🙂 no ja mam puclika...takze myslim ze s jidlem problem urcite nebude..mozna s nedostatkem jidla 😂😂

zdenkaklok
2. kvě 2018

@ahojcau Asi bych to viděla na těch 150g, záleží kolik normálně vypije mlíčka a jaký je jedlík 🙂, Klidně bych to asi nahradila tou mrkví, přidej jí k tomu třeba brambor a bude mít rovnou celý oběd. Když nebude mít o mléko zájem, tak jí ho nedávej a uvidíš 🙂

jankol
4. kvě 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@ahojcau Mě malá taky tak jí. Každý mi říkal, ona ti sní tak dvě tři lžičky a malá snědla celou misku a mlíčko už pak nechtěla 🙂, Na další obídek jsem jí pak přidala brambory a tak pokračuji dál 🙂.