Multifunkční přistroj na příkrmy. Máte tip?

saba95
3. lis 2020

ahoojky potřebovala bych poradit .Hledám nějaký přistroj kde bych mohla dělat príkrmy nějak fakt ověřenej co vám vyhovuje .🌷

zuzroko
3. lis 2020

Mám od phillipsu avent a jsem s ním spokojená. Nic moc složitého a svoji práci udělá. Části se dají dát i do myčky, což mi vyhovuje 😀

journals
3. lis 2020

Hrnec + pařák + mixér? 😀
Jestli chceš poradit, tak na těch pár týdnů je něco takového úplně zbytečné. Já jsem blázen, ráda si dopřeju všechny možné vymoženosti moderní doby. Ale tohle mi přijdou jako totálně vyhozené peníze. Tohle vaření mimi příkrmů je na strašně krátkou dobu.

fandysek_1
3. lis 2020

@journals souhlas

@saba95 čekám třetí a tohle mi přijde jako totální zbytečnost. Pařák do hrnce stojí pár korun a tyčák asi i máš. A pak se ti může stát, že malé nebude chtít vůbec nic jíst třeba do roka a budeš ho mít doma ve skříni.

saba95
autor
4. lis 2020

Super moc děkuju za radu , tchýně mi ho chtěla koupit na vánoce ,ale řeknu ji že ho nechci 😆☺️🌺

fandysek_1
4. lis 2020

@saba95 nech si koupit kávovar a dobré kafe, pokud máš ráda kafe. To oceníš ty i kámošky na návštěvě.

journals
4. lis 2020

@fandysek_1 to je o dost lepsi investice 😄

saba95
autor
4. lis 2020

Kafe bohužel nepiju 😆😂😐

journals
4. lis 2020

@saba95 tak treba pomaly hrnec? Nebo at koupi krabici lega. To se totiz rozhodne vyuzije 😉

fandysek_1
4. lis 2020

@saba95 a že já si to myslela 😁.

saba95
autor
4. lis 2020

Máte nějakej tip na nějakej co třeba máte? 🙂

journals
4. lis 2020

@saba95 pomaly hrnec? Tip nemam, chci si ho nadelit k Vanocum, takze teprve sama koukam

alexovka
4. lis 2020

Thermomix a to nejen na příkrmy. Ocení ho celá rodina ;)

meganx
4. lis 2020

Mám od babymoov a jsem spokojena. Já bych bez toho nemohla být

jednaholkaa
4. lis 2020

@saba95 Koukni na Miomat, je super na kase, rostlina mleka a detske presnidavky..

luciaanaa
20. lis 2020

@saba95 mám tenhle a úplná spokojenost, za pár korun a udělá službu neskutečnou 🙈

delilinka
8. pro 2020

Za mě Thermomix zn.Forwerk. Měla jsem od Aventu viz.výše, ale má jen 2 funkce rozvařit a pomixovat a je dost malý. Thermomix má spoustu funkcí a budeš ho používat stále i když bude dítě větší a má nádobu na 2,2 litru. Umí i jogurty, termix.Pro mě to byla nejlepší investice.

daasqua
8. pro 2020

Já používala od Gorenje na vaření na páře a byla jsem spokojená. Dalo se dát víc nádob nad sebe nad tu páru, potom jsem jen vyklopila a rozmixovala, mixovalo to dobře, obecně dobrá obslužnost. Umí to asi i sterilizovat lahve.
https://cz.gorenje.com/spotrebice/vareni-a-pece...