Můžu dát 6ti měsíční dceři kaši na noc i v noci?

knobloska
22. zář 2008

Ahoj, Kristýnce je 6 měsíců, je na UM a má v poledne zeleninku a v na noc jí dávám kaši 160 ml. Poslední týden se mi začala budit zase 2x za noc hlady a tak mě napadlo dát jí tu kaši ještě i při prvním krmení v noci. Co myslíte...můžu to udělat? 😅

janulle22
22. zář 2008

ahoj malej mel kasicku od 4mes a tohle se nam nikdy nestalo...a je to urcite hladem...?nerostou mu zoubky,zima,smutno,zizen..?my mame 180ml kase a vydrzi od 8 do 7 spat..a kdyz se vzbudi tak mu dam cucnout caj dam cumel a spi jak dudek... 😉

knobloska
autor
22. zář 2008

Je to hlady, pže po mlíčku zase spí a než ho dostane, tak otevírá dychtivě pusinku a to dělá, když má hlad. Smutno jí není, spí u mě a vodu nechce. Chjo. Od 8 do 7 ti spí? Naše ještěrka usíné před 10. a ve 2 je vzhůru no a pak ještě v 5. Kolem 7 pak definitivně.

janulle22
22. zář 2008

to neni mozny ze by mela hlad... 😖 ... to nechapu...on je zvyklej od malinka spavat v 8...od toho 4mes...tak to ti asi neporadim...zkus ji dat vetsi mnozstvi kasicky taky tech 180ml...uvidis bud to spapa nebo ne...to fakt cajika nece...?

knobloska
autor
22. zář 2008

Asi jo, dám jí těch 180ml kaše večer. Uvidíme. Asi má nějaký růstový období. Po narození jíst nechtěla (proto bohužel nekojím) a teď by nás sežrala. 😉 Díky a hezkej večer

janulle22
22. zář 2008

no zkus a uvidis no...asi jsem ti moc neporadilaco... ☹ ... tak se drzte...🙂

radka.m.
23. zář 2008

ahojda,tak všude se píše,že hlady se takhle velké dítě určitě nebudí.oni jenom vymrzují,když jí dáš mlíčko 5krát za noc,tak ho samozřejmě vypije,klidně to zkus,ale tu kaši bych jí teda dávala akorát navečer,pak už rozhodně ne,protože by jí to mohlo i uškodit,ledviny musí taky odpočívat a ne neustále pracovat,když jí budeš cpát kaší,tak budeš hrozně zatěžovat ledviny,to bych neriskovala.radši bych zkusila převařenou kojeneckou vodu na žízen.

jakoubka
23. zář 2008

ahojte.Kaši jako takovou bych už v noci taky vedávala,ale osvědčilo se mi dávat na noc tekutý příkrm ,je to mlíčko s kaši už hotové v tetrapakovém obalu od nestlé,je toho 2 krát 250ml.a těch 250 ml mu stačí,jsou různé přichutě:rýžová,banánová,medová a hrušková

radka.m.
23. zář 2008

ty mlíčka taky doporučuji před spaním,jsou vynikající,nám moc chutnají,taky je kupujeme. 😵 😵 😵

jakoubka
23. zář 2008

teď ty mlíčka začala dělat i sunarka.Na dobré ráno je příchuť se sušenkami a Na dobrou noc je multicereální.

radka.m.
23. zář 2008

jéééééééé,tak novinky sleduju,ale o tomhle jsem nevěděla,tak hned dneska zajdu do lékárny a objednám je na zkoušku,u nás se to musí objednávat,protože málokdy nějakou novinku mají přímo k prodeji,určitě na mně budou koukat a nebudou o té novince ani nic vědět,to se mi stává dost často.tak moc děkuji.

jakoubka
23. zář 2008

všechno seženeš v kažým velkým hypermarketu .stojí to okolo 65kč

radka.m.
25. zář 2008

ahojda,tak jsem ty mlíčka s kaší objednala v lékárně,protože u nás hypermarket,kde by je prodávali není,objednala jsem ty od Sunarky,a musím říct,že jsou lepší na chut,než ty od nestlé.nevím teda,které chutnají víc malému,to mi teda neřekl 😀 😀 😀 ,ale snědl je taky,takže mu určitě taky chutnají. 😝 😝 😝 ještě jednou díky za dobrý tip. 😎

jakoubka
25. zář 2008

není zač.Kubík taky vypije všechny a mě osobně taky víc chutnají víc ty sunarky,jen mi připadají řidší než ty nestlé. 🙂 a zkoušela jsi i ty pudingy od nestlé?to je teprve bašta? 😀 😀 😀

radka.m.
25. zář 2008

ty pudingy od nestlé-no jasně,to je lahoda.myslím,že děti které mají odpor k jogurtům,tak tyhle budou baštitz v každým případě,za to bych dala ruku do ohně. 😎