Můžu dát ročnímu dítěti šťávu, džus, neperlivé limonády?

brumlicka
3. bře 2015

maminky mam rocni ditko muzu davat k piti vodu se stavou nebo dzusiky ci neperlive limonady nebo davate jen cajik dekuju za odpovedi 🙂

prudusinka
3. bře 2015

dávala jsem ředěný džus s vodou nebo vodu s trochou domácí šťávy

brumlicka
autor
3. bře 2015

a ten dzus ste davala jaky

prudusinka
3. bře 2015

mám doma odšťavňovač takže podle toho jaké zrovna bylo doma ovoce a co jsme měli odzkoušené, ale nejvíc dceři chutnala směs jablko+mrkev

elen222
3. bře 2015

v roce jsem dávala jen dětský čajík nebo čistou vodu. Však oni jak děti povyrostou se naučí pít ještě dost sladkého, tak než na to přišly 🙂 , jsem se snažila dávat neslazené čajíky a vodu 🙂 . Po sladkém se jim potom častěji kazí zoubky i v takhle nízkém věku

mamkamarketa
3. bře 2015

Tak neperlivou limonadu nedavam ani 6ti letymu 😕
Rocni pije vodu.

mecoun
9. dub 2015

Mam 20 mesicni holcicku a resim to same...ale u nas je problem, ze je po zanetu ledvin a moc nepije, takze jsem rada za kazdou tekutinu co pozre, proto kdyz jsem zjistila, ze ji chutna ochucena Matonka, tak ji ji klidne dam (vetsinou zredim vodou), ale jestli vam ditko pije vodu, cajiky, tak budte rada a sladke mu spise nedavejte nebo to alespon zkuste rozumne stridat.

sarkanova3333
22. čer 2015
Uživatel sarkanova3333 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sarkanova3333.

dobry den, od kolika prosim muze detatko zacit pit mineralku? Kluk ma tři a porad ho lakaji barevne flasky od ondrasovek..divala jsem se ze jejich slozeni je moc dobře, ale zas nevim jestli by mu to třeba neudelalo nejak zle.. Jsem v tomhle ohledu hodne opatrna

sweet81
22. čer 2015

@sarkanova3333 já si myslím, že když si dítě dá občas limonádunebo minerálku tak to nevadí 😉