• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžu dávat 8měsíční holčičce maso 2x denně?

21. listopadu 2013 
Můžu dávat 8měsíční holčičce v menším množství 2x denně maso? Moc nevím co jí dávat k večeři, kaše nepozře - jakékoli, samotnou zeleninu třeba s ovesnými vločkami také ne, ale když jsem jí do toho přidala maso, tak to šlo :slight_smile: Ale na kojeni.cz píšou, že maso pouze 6x do týdne. Máme problémy s váhou, snažím se jí vykrmit, ale nevím, jestli to nemůže něčím organismu uškodit. Kupuju kvalitní biomaso a vařím ho v páře.
20. lis 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lrg Záleží, kolik ho dáš, myslím, že denní dávka je od 7 měsíců 40 g, takže když dáš 2x20, tak by to mělo být v pořádku :slight_smile: Já mám taky doma masovce :grinning: Zkoušíš dát občas i dobře uvařený žloutek? To u nás taky frčelo a teď by se malá ládovala vejci pořád.
20. lis 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
souhlasím s @blannie. záleží kolik toho masa dáš a jednou týdně dát pořádně uvařený žloutek. mě syn jedl jako prcek všechno, tak jsem to měla docela jednoduché.
20. lis 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blahova_andrea
@blannie Naše Ema se právě nad vším ofrňuje, takže bych jí tam nakrájela i jezevčíka, když to bude jíst :grinning:
žloutek chci zkusit, co znamená, dobře uvařený?
20. lis 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lrg no opravdu pořádně na tvrdo :wink:
20. lis 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lrg Já vařila vejce třeba i 30 minut, hlavně nesmí prasknout, aby se to tam nepomíchalo :slight_smile:... takže nechat pozvolna klokotat... jako je to opruz, ale docela jsem se bála, tak jsem to radši hrotila víc, než míň :grinning:
20. lis 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj podle gramáže,40g denně víc by neměla.
21. lis 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek