Můžu dávat 8měsíční holčičce maso 2x denně?

Můžu dávat 8měsíční holčičce v menším množství 2x denně maso? Moc nevím co jí dávat k večeři, kaše nepozře - jakékoli, samotnou zeleninu třeba s ovesnými vločkami také ne, ale když jsem jí do toho přidala maso, tak to šlo 🙂 Ale na kojeni.cz píšou, že maso pouze 6x do týdne. Máme problémy s váhou, snažím se jí vykrmit, ale nevím, jestli to nemůže něčím organismu uškodit. Kupuju kvalitní biomaso a vařím ho v páře.
blannie
20. lis 2013
@lrg Záleží, kolik ho dáš, myslím, že denní dávka je od 7 měsíců 40 g, takže když dáš 2x20, tak by to mělo být v pořádku 🙂 Já mám taky doma masovce 😃 Zkoušíš dát občas i dobře uvařený žloutek? To u nás taky frčelo a teď by se malá ládovala vejci pořád.
blahova_andrea
20. lis 2013
souhlasím s @blannie. záleží kolik toho masa dáš a jednou týdně dát pořádně uvařený žloutek. mě syn jedl jako prcek všechno, tak jsem to měla docela jednoduché.
lrgautor
20. lis 2013
@blahova_andrea
@blannie Naše Ema se právě nad vším ofrňuje, takže bych jí tam nakrájela i jezevčíka, když to bude jíst 😃
žloutek chci zkusit, co znamená, dobře uvařený?
blahova_andrea
20. lis 2013
@lrg no opravdu pořádně na tvrdo 😉
blannie
20. lis 2013
@lrg Já vařila vejce třeba i 30 minut, hlavně nesmí prasknout, aby se to tam nepomíchalo 🙂... takže nechat pozvolna klokotat... jako je to opruz, ale docela jsem se bála, tak jsem to radši hrotila víc, než míň 😃
klouzek
21. lis 2013
Jj podle gramáže,40g denně víc by neměla.

Začni psát odpověď...

Odešli