Můžu začít podávat příkrm zahradní zelenina?

handula83
16. čer 2014

Ahoj maminky,náš první příkrm byla mrkvička a po třech dnech jsem přidala k mrkvičce bramboru,to jí chutná,Chci se zeptat jestli můžu začít podávat i příkrm zahradní zelenina , myslím tím příkrm ve skleničce.Je to směs zeleniny tak nevím zda je to vhodný a nebo mám zkoušet spíš jednodruhové příkrmy a potom teprve tu směs.Děkuji za radu.

mysonek
16. čer 2014

Ahoj, já zpočátku dávala spíš jednodruhové příkrmy, nebo něco s bramborou (květák s bramborem, hrášek s bramborem), ale já teda příkrmy spíš vařím. Skleničky dávám jen občas. Ale jestli tu zahradní zeleninu máš od Hami tak tam je krom zeleniny rýže a asi nějaký škrob, té zeleniny tam zas tak moc není, také jsme jí měly. Tak možná bych s tím ještě počkala a dala to třeba po 14 dnech nebo po měsíci až si zvykne na zeleninu.

lv
16. čer 2014

Jedno druhové, či víc již vyzkousenych věci společné, několik dni po sobě je lepší. Těžko by jste poznavala reakci, co ji nesedlo, navíc by jste ji asi nedávala 3dny po sobě..

handula83
autor
16. čer 2014

Děkuji,já si to tak nějak myslela,hlavně jsem nikde nemohla najít co v tom za zeleninu je,ale už se podařilo.Raději zkusím jednodruhovou.Já bych je taky raději dělala doma,ale té zelenině z obchodu moc nevěřím.Jinak děkuju.