Můžu zamrazit uvařené maso?

handula83
3. črc 2014

Maminky,když si koupím do příkrmů třeba zmražený kuřecí prsa,uvařím je nakrájím a můžu je takto vařená znovu zamrazit ? Chlazená nechci kupovat,kolikrát smrdí,tak kupuji jen mražená.

mataharyy
3. črc 2014

Zmrazit je můžeš.
Ale k těm chlazeným X mraženým, já raději kupuji chlazená, na nich se snáze pozná zda jsou špatné, ale u těch mražených nevíš 😉

zamilovanadonej
3. črc 2014

Prsa do příkrmu nic moc, to raději stehení řízky, prsa jsou bez tuku/ chuti....Zmrazit je můžeš, ale zdá se mi blbost je kupovat zmražená, rozmrazit, uvařit, zamrazit....

nika82
3. črc 2014

ano

radushka1
3. črc 2014

...já teda pro malou raději chlazená, nebo spíš kupuji Vodňanské kuře, prsa vyřežu a pro malou je zpracuji a zamrazím do ledovačů, zbytek si s manžou upečeme 😀 Já tak maso ještě teď zamražuji. U nás teda vedou králící, ti jsou ale domácí.... A do příkmu pak jen přihodím zamražené kostky a je to rychlovka.
Chlazená proto, že víš jestli smrdí a jsou špatná nebo ne.

elafonisi
3. črc 2014

Taky jedině chlazené maso. Pak si klidně uvařím porci nebo dvě navíc a ty zamrazím a spotřebuju do 14 dnů. U mraženého nikdy nevíš, jak dlouho a kde leželo.

tulikiss
3. črc 2014

jde zamrazit bez problemu, ale vazne nekupuj mrazeny...delala jsem jednu dobu brigadu v drubezarne a chlazene- zabije se kure urezou se prsa, hned se bali a expedujou, co se nestihne se na haze do velkych voziku, a casem se bali jako mrazene, bohuzel jsme byla nekolikrat svedkem ,ze to maso uz smrdelo, kdyz se balilo na zmrazeni.

hojda
3. črc 2014

Tak pro dítě rozhodně chlazená a za mě raději krůtu, v těch kuřatech může být dost škodlivin 😔 . Nebo koupit třeba v dm skleničku jen s masem a přidat si to do svého příkrmu, tam je ta jistota větší.

lv
3. črc 2014

mražené maso vůbec nekupuju, rozmrazit - připravit - zmrazit bych se malému asi bála..za mě zase prsa jo, stehna nejíme 😖 takže si vyber, 100 hlav, 100 názorů..

mafeska
4. črc 2014

Já už bych to znovu nezmrazila, i když to před tím prošlo varem.
Mražené maso vůbec nekupuju, nemám v tom důvěru, radši chlazené, okouknu, očuchám, zpracuju a když zbyde syrové šoupnu do mrazáku.

konidana
5. črc 2014

Mrazit samozřejmě můžeš, ale fakt je lepší kupovat čerstvé - mražené je jako zajíc v pytli. My spíš kupujeme krůtí nebo králíka. Kuře kupujeme jen málo, a když tak od nějakého chovatele. Kupované kuřecí je většinou to nejhorší a nejpodřadnější maso bez chuti a plné sajrajtů, které do masa vůbec nepatří.

kachidlo
27. črc 2014

Já teda kupuju maso u řezníka. Balené se mi už párkrát nepodvedlo koupit dobře. Kuřecí bych nedávala moc často. Sousedky doktorka říkala, že malé nedělají dobře ty růstové hormony či co. My dost střídali s králíkem a telecím. Malému chutnalo nejvíc telecí s řepou a bramborem 🙂