Natalart. Co tam můžu čekat?

jitikyti
31. kvě 2010

Ahoj,jsem tu dnes poprvé.9.června se chystám na první prohlídku do Natalartu.Nevím,co od toho můžu čekat.Máte s nimi někdo zkušenost?

jana8
13. čer 2010

Ahoj jitikyti , už je jedna téma Natalart - Plzen , tak jestli jedeš tam a i kdyby ne,tak se můžeš k nám přidat.....vidím,že první návštěva je už za tebou,tak jak dopadla?

jitikyti
autor
14. čer 2010

Ahoj Jani8.Schůzka je odložena na tento pátek 18.6.Jsem z toho trošku nervozní,jelikož nevím,co od toho mám čekat.Snad tam na mě budou hodní 🙂 a všechno proběhne hladce.Mimi ještě nemám,ani jsem ho nikdy nečekala...takže pro mě bude vše premiera.

jana8
15. čer 2010

Ahoj jitikyti,můžu se zeptat,pochopila jsem to správně jedeš do Natalartu v Plzni?Jestli ano,tak se nemáš čeho bát,jsou tam fakt velice dobrý doktoři i sestřičky,já jsem velice spokojena.......můžu se zeptat jak dlouho se snažíte o mimi a jestli víte o nějakém problému nebo proč se nedaří?.....Já si taky toužebně přeji ať se konečně dočkám svého vytouženého pokladu 😵 ....taky ještě nemám děťátko ☹ ...můžu se zeptat kolik ti je?.......jo a klidně se přidej k nám jak jsem ti psala holky jsou fakt bezvadné a dokážu člověka povzbudit a poradit.... 😉

jitikyti
autor
15. čer 2010

@jana8 Ahoj Jani8.Letos v červenci mi bude 31let.V říjnu 2009 jsem byla na konizaci děl.čípku a od té doby neberu antikoncepci.Když se delší dobu nedařilo otěhotnět..šli jsme na genetiku,kde zjistili,že přítel má málo spermií a z toho mála je jich malinkato dobře se hýbajících.Dali mu nějaké vitamíny a stejně nic. ☹ Tak nás můj gynekolog doporučil do Natalartu.Ano je v Plzni.Jsem ráda,že jsou tam v pohodě.Díky,hned se mi tam půjde lehčeji.Takže Ty už k nim docházíš.Držím palečky,aby se to povedlo napoprvé 😉 Je fajn,že existují takovéhle stránky 🙂

jana8
15. čer 2010

Jitikyti, musím se přiznat že nevím co je konizace děl.čípku a pokud příteli zistili,že má málo spermií,tak možná Vám doporučí hned IVF,ale nevím možná i IUI,uvidíte,doktoři Vám vše vysvětlí......teď Vás bude čekat jen takový začáteční pohovor,jako je od kdy se pokoušíte, kde děláš,jestli je u Vás problém.....a pak přítelovi vezmou krev a pokud máte ještě čerstvý sperm. tak ho asi nebudou chtít,jen jim ho tam doneste a tobě udělají kultivaci a pak na zač. ms ti vezmou krev a dle výsledku Vám řeknou co a jak.....držím Vám moc palce,ať je vše ok a vy se můžete pustit společne s dokt. do boje o ten krásný poklad 😵 .......my na genetiku jedeme teď ve čtvrtek a pak na imunologii 15.9.,jinak máme za sebou 4-krát IUI a 1IVF bohužel vše bez úspěchu 😢 ....vůbec mně nikdy nenapadlo,že to bude tak těžké abych dala život našemu děťátku 😢 ......a máš pravdu,tyhle stránky jsou fakt úžasné 😉

jitikyti
autor
16. čer 2010

@jana8 Tedy Jani,klobouk dolů.Takové nervíky,tolik pokusů. a zřejmě i peněz.Je mi to moc líto,ale pevně věřím,že se Vám to co nejdříve podaří a uhnízdí se v Tobě ten malý cvrček nebo cvrčková 🙂 Já držím palce Vám.Ani já jsem netušila,že něco takového jako je umělé oplodnění,budu někdy muset řešit.Bohužel je to tak,takže se s tím musí člověk poprat.Hlavně to,že pak zmáčkneme ten uzlíček nebo dva...v náručí,je to nejkrásnější.Určitě.Jsem hrozně ráda,že jsi mi napsala informace ohledně první návštěvy. 🙂 Jinak konizace děl.čípku....Vždy jsem měla cytologii na jedničky a najednou jsem měla trojky.Bylo mi řečeno,že je to poslední fáze před rakovinou děl.čípku,takže jsem hned šupajdila na operaci.Vzali mi jen malinký kousek,jelikož mám v plánu mít děti.Naštěstí to stačilo a jsem zdravá.Takže donosit mimi nebude problém.Jinak by bylo riziko.Na zítřek tfuj tfuj tfuj.Je mi lépe si takhle o všem popovídat.Hlavně s někým,kdo má tu opravdovou zkušenost s touhle situací.

jana8
17. čer 2010

Ahoj Jitikyti,děkuji moc 🙂 a máš pravdu,jsou to nervíky a stres,ale člověk se musí vždy přemoct a říct si,že příště to vyjde,kdyby se trápil,tak si nepomůže a ještě oddaluje snažení o mimi.......i když je to velice težké a najdu se chvilky,kdy je dobré se vyplakat,člověku se uleví a pak musí nazbírat sily a bojovat dál.....aspoň z mé zkušenosti.....i když jsou holky které jsou na tom bohužel hůř.....ale musíme věřit že se to povede a budeme brzo držet ten náš vysněný pokladík v náručí 😵......vůbec jsem netušila,co je to ta konizace děl.čípku......a vidím,že ty si si už taky prošla hroznými věcmi... ☹....ale hlavně,že ti to všechno dobře dopadlo a si zdravá.....přeji ti hlavně zdravíčko a aby si brzo pod srdíčkem nosila ten vzácný dar,kterému se říká ŽIVOT 😵....a taky mi je lépe když si mám s kým pokecat a poradit se.....ráda ti poradím když budu vědět 😉,na zítra ti držím palečky a budu se těšit na tvé prvé dojmy z Nat. ......a jestli fakt chceš tak se přidej k nám do diskuze Natalart-Plzen,ale pokud nechceš to víc říkat,tak tě nenutím a klidně mužeme zůstat jen tady,já jsem i tam v diskuzi.....tak zatím pa pa a hezký večer

jitikyti
autor
18. čer 2010

@jana8 Ahojky Jani.Tak to mám za sebou.První návštěva v Natalartu na mě udělala úžasný dojem.Sestřičky i lékař...všichni moc sympatičtí.Měla jsi pravdu. 🙂 Popovídali jsme si,udělal mi vyšetření na kultivaci a na ultrzvuku(nebo to bylo sono)?Jsem zmatená.....No,tak vaječníky v poho,zahnutá děloha,ale to prý neva,praslé žluté tělísko,takže bych měla i spontánně ovulovat.Akorát sliznici mám teď 5milimetrů a v této fázi cyklusu má být tak 8mm.Ale to se může každý cyklus měnit.Takže počkám,až to dostanu a druhý až šestý den mám zavolat a půjdu na krev.Pak by se to mělo rozběhnout. 😀 Klidně bych se k Vám přidala,ale nevím,jak na to.Hledala jsem to,ale bohužel neúspěšně.Ještě jsem Ti nepoděkovala za přijetí 😅 Takže děkuji a i za podporu.Jakpak jste vůbec dopadli na té genetice?

jana8
18. čer 2010

Ahoj Jitikyti,to mě těší že máš dobrý dojem z Nat. 🙂 fakt jsou milí....a co Vám nabídli? zkusili by jste v tomto cykle IUI,když bude vše ok?Jinak na sliznici zkus pít kontryhel....mě pomohl a ne jenom mě 😉 .....my jsme na genetice napsali rodokmen a pak nám vzali krev - výsledky budou za tři týdny,tak budeme čekat a doufat,že je vše ok...jinak když mi šla nabírat sestřička krev,tak jsem zistila,že jsem na něco alergická.....byla jsem vysypaná po celým těle,tak jsem mazala k obvodnému a ten mi dal tabl. 3xdenne a řekl,že po nich budu jak Šípová Ruženka a měl pravdu,stále jenom spím.....v pond. se mu tam mám přijít ukázat a řekl,že kdyby mě svědilo celé tělo,nebo jsem měla potíže s dýchaním okamžite do nemoc. ....tak jsem se docela lekla ale vše je ok a už mi to zmizlo...tak doufám,že se to už neobjeví...vůbec nevím z čeho to bylo....a jinak nemáš za co děkovat,jsem ráda,když můžu někomu pomoct a podělit se ze zkušenostmi.... 😉

jana8
18. čer 2010

to je stránka o který jsme mluvili 😉

ferrari
30. čer 2010

Ahojte holky jsem tady nová a chci se k vám přidam jsem na tom stejně jako vy jsme s manžel svoji 2 roky a přes rok se snažíme o mimi 😢 .Moje gynekoložka mi dala doporučení do Natalartu Plzeň jsou tam ochotní a milý.Máme tam jet taď 8.7 na vyšetření ovulace už jsem tam byla minulý měsíc a zjistil že neovuluji tak mi dal Clostík tak uvidíme manžel je vpořátku 🙂

jana8
18. črc 2010

Ahoj Ferrari, nepodstoupili jste náhodou už IUI,teď.......když si měla Clostík a utz,tak jen tak se domnívám,že jestli,vše bylo ok,tak už máš asi IUI za sebou nebo se mýlím?.......jestli chceš tak se k nám přidej na stránku jak jsem už psala natalart-plzen 😉