Nekapající hrníčky na učení. Máte zkušenost?

Zdravím všechny maminky a prosím o zkušenosti. Za měsíc začínáme s příkrmama a plánuju i pomale začít učit pít z hrníčku. Doteď pouze kojím. Nemáte některá zkušenost s nějakým nekapajícím kvalitním hrníčkem od 6 měsíců? Váhám mezi Explora od Tommee Tippee nebo Magic Cup od Aventu. Ten mi ale přijde oproti ostatním netekoucím hrnečkům moc drahý. To má nějaký speciální systém proti vytékání nebo co? Nemáte s těmito hrnečky některá zkušenosti? Děkuju.
lamarika
24. črc 2010
@marky27 mám jenom s tím předraženým hrnečkem od Aventu. Není na něm nic spešl 😉 Každopádně syn z něj neumí pít ještě teď. Přijde mi, že dítko musí vynaložit moc usílí aby něco vytahalo. Víc jsem spokojená s těma hrníčkama s brčkem 😉
kjajule
24. črc 2010
Souhlasím brčka jsou lepší malej se to naučil v 6-ti měsících 😉
Jnak jsem vyzkušela kde co včetně Aventu a stejně všechny tečou... 😞
pett7
24. črc 2010
já zatím zkouším avent, ten teče dost hodně a potom mám nějaký od mam, ale z toho neumí pít..
marky27autor
25. črc 2010
no tak to je teda dobrý. Všude píšou, jak ten či onen hrneček má super netekoucí systém....a ono prd. Asi se tomu nedá moc věřit. A ty s brčkem jsou i pro tak malý prcky (6měs.)? A dají se dát na cestu do tašky, aniž by se vylily? To asi ne, že.Jdi mi o to, aby se ten hrneček dal vzít i někam na cestu.
marky27autor
25. črc 2010
a díky za další odkazy. Nenapadlo mě projít všechny diskuze.
lamarika
25. črc 2010
@marky27 marky ty hrníčky s brčkem jsou netekoucí (záleží teda na značce jak už jsem zjistila, třeba s nuby nemám žádnej problém). Vozím ho sebou kamkoli a může být v jakékoli poloze a neteče. Teda už se mi stalo, že mi vytekl, ale to jsem ho špatně zavřela. . . A jsou pro takhle malý děti, na tom našem bylo napsáno pro děti od 6m.
marky27autor
25. črc 2010
lamarika, tak to je super, možná to přehodnotím a pořídím s brčkem. Díky za radu 😉
sunea
25. črc 2010
@marky27 Ja som maleho ucila od polroka hned pit z normalneho pohara (dospelackeho, akurat z umelej hmoty). Naucil sa to v podstate hned. Hrncek od Aventu nechcel, slo to z neho pomaly. Ked bol starsi, naucila som ho pit z normalnej malej PETky s tym naustkom - bez problemov. Niektore deti oblubuju pohariky so slamkou, vyhodna cena napr v dm drogerie.

Začni psát odpověď...

Odešli