Neklidné spaní po příkrmech, znáte to?

galigula
13. říj 2010

Ahoj, můj 7 měsíční syn v poslední době má neklidné spaní, dřív se budil po 3h na kojení, napil se a hned usnul. Po zavedení příkrmů se jeho spánek rapidně zhoršil, každou chvliku je vzhůru, pobrekává, nebo se chce mazlit. Teď dva dny už přes den nekojím vůbec, pouze na noc a během ní. To mi příjde ještě horší, chce se jen chovat a mazlit. Je to tím, že ztratil tělesný kontakt se mnou? Mě to teda vůbec nevadí, užívám si to 🙂 Jen ten spánek mě mrzí, protože je pak mrzutý i přes den, když se nevyspí pořádně. Prosím o rady, nebo zkušenosti, děkuji

fender
13. říj 2010

Ahoj, nedávala bych to do souvislosti se ztrátou kontaktu, spíš mě napadá co když už mu kojení na noc nestačí? Nezkoušelas mu dát UM? Já jsem přestala kojit když měl malej 7m a od té doby co dostal v 11 večer flašku sunaru, spal celou noc, předtím se budil co 4 hod. Taky to klidně můžou být rostoucí zuby.... nebo prostě jenom "blbé" období, které přejde.

aalca
13. říj 2010

Ahoj, máme stejně starou holčičku a na noc dávám Hami kašičku + UM a spinká krásně celou noc. Kojím už pouze ráno, jinak přes den příkrmy + UM. Jinak, když nám rostly zoubky tak byla také neklidná, takže to může být způsobené i tím. Tak přeji ať se to brzy zlepší. 😉 alča

zuzik03
13. říj 2010

to je docela casta vec, ze deti od zavedeni prikrmu spi o dost hur 😉 souvisi s tim ale i to, ze maji uz vic zazitku a potrebuji to v noci vstrebat a ne pokazde to jde lehce 😉 taky je to podle me dost ditetem - u me dcera spi blbe doted a syna prikrmy z miry nijak nevyvedly. UMka nic nezmenila, dcera se budila furt i na UMce a synovi je UMka putna, v noci si da klidne i vodu a spi dal. co zkusit pres den jeste jedno kojeni nechat, at tam ten kontakt je ? spi maly s vama v loznici nebo uz je vedle ? obcas pomuze prestehovat, ze uz tolik neciti mamu a prihodit treba do postylky pouzite tricko 😉 nelezou mu treba zuby ? drzim pesti, bude lip 😉

mmmk
14. říj 2010

@galigula nevidim duvod, proc prestat kojit. Podle me to spani muze byt zpusobeno i treba tim, ze mu neco z prirkmu hur sedlo nebo ho nadyma. Ja po kazdem prikrmu jeste dokojim, abych o mliko neprisla. Vecer davam jahlovou kasi a tesne pred spanim jeste kojim do sytosti a spi mi v kuse do rana. Zkus na noc tu kasi a jeste kojit.

jop
18. říj 2010

ahoj, náš syn spal hrozně špatně po kaši. Házel s sebou, občas poplakával ze spaní, hrůza. Vysadili jsme kaši a pohoda, bez problémů.

dadous
19. říj 2010

no tak nas tohle trapí už skoro dva měsíce, co začala jíst příkrmy tak ma spaní totalně naprd, do pulnoci se třeba 5x vzbudí, nevím jestli to ma souvislost, ale doufam že jí to brzy přejde 😕 zkoušela jsem jí dat i kaši na noc, vlastně to zkouším ob den a hladem to není

oneillka
19. říj 2010

ahoj tak mi máme to samí Sofince je 7 měsíců,a se spaním je to taky na prd,je to měsíc zpátky co mi spala celou noc a ted mi chodí kolem 20h spát,do půlnoci se 2x vzbudí a pak kolem 4 ráno,tak taky pátrám čím to může být..každopádně držim všem palečky 🙂