Nemléčné kaše pro děti obsahují mléko?

syrael
9. pro 2007

Zensky, chci zacit davat na noc kasicky - zaciname s prikrmama. Divny ovsem je, ze na vetsine tech ryzovych a kukuricnych, Nestle, nebo Sunarkovych a jinych je v obsahu napsany mliko. Tak nevim, mliko prece neni vhodny az do roka, takze je tam to upraveny mliko, nebo jak to vlastne je...Nevite nektera? Diky vsem!

lendy1
9. pro 2007

syrael ty kaše obsahují pokračovací kojenecké mléko, což je mléko z kterého je UM, takže se toho neboj. Je to v podstatě, jako by jsi udělala kaši z Nutrilonu, Beby, Sunaru...

syrael
autor
9. pro 2007

lendy1, to jsem si taky rikala, ale je mi divny, ze je tam proste a jednoduse napsano mleko...Asi jsem magor🙂

nikka.vo
9. pro 2007

no je pravda, že na mléčné kaši od Hami mám napsáno že obsahuje kojenecké pokračovací mléko 😕 , ne jen - mléko 😖

tak to teda fakt nevim, co do těch kukuřičných- nemléčných dávají 😲

lennis
9. pro 2007

kupuji mléčné kaše od Hippu a Nestlé jsou výborné!!!! A nemusíte míchat mlíko 😀

dygab
10. pro 2007

ja pouzivam od nestle nemlecnou ryzovou a micham ji doma s Bebou, kterou jsem koupila pro jistou, kdyby nebylo mliko. Jinak ale kojim

lendy1
10. pro 2007

já též kupuji mléčné kašičky, ale od toho samého výrobce, jako máme UM, aby se mu to moc netlouklo 😉

jana.1
10. pro 2007

syrael, tak tohle teda taky nechápu.. 😕

syrael
autor
10. pro 2007

jana.1, no, taky jsem z toho jelen🙂
Zensky, vite vylozene o kasi, kde v obsahu neni psany mliko?

honzina
10. pro 2007

A proč je v nemléčné kaši mléko??? 😕

orisek1
10. pro 2007

rýžová kaše sunarka - složení: hydrolyzovaná rýžová mouka, sacharóza, minerální látky, vitamíny, přírodní aroma.

nikka.vo
10. pro 2007

jj, sunarku, nemléčnou mám doma a tam fakt mléko neni 😉

syrael
autor
10. pro 2007

orisek1, moc dekuju, hnedle poridim🙂 Diky moc zensky!

niega
10. pro 2007

Já bych teda Sunarku nedoporučovala - proč tam rvou tu sacharózu (řepnej cukr)? Proč přivykat dítě na sladké, proč mu cpát zbytečné kalorie? A proč tam cpou to aroma??? Já dávám nemléčnou rýžovou Hami - složení: rýžová mouka, vitamín B1.

kalo
10. pro 2007

niega: mluvíš mi z duše 🙂 Taky dávám jen tuto Hami rýžovku /ono v těch různě ochucených-s banánem, meruňkou apod.je CUKR a to se mi ani trochu nelíbí, cpát to do takového prcka!!/