Neobvyklé obiloviny a jak na ně? Máte zkušenost?

kamilka007
13. bře 2012

Ahoj, chtěla bych svojí 11 měsíční holčičce trochu obohatit stravu a kromě klasiky brambory/rýže/těstoviny jí začít jako přílohu podávat třeba i vločky, pohanku, jáhly, ... Máte s tím některá zkušenosti? Jak se připravují a jaké koupit?

andelka
14. bře 2012

Jasně 🙂 Vločky dávám obvykle povařit do polévky jako zavářku, z jemných vloček dělám kaši, vločky dávám i do palačinek. Jáhly se musí pořádně propláchnout vařící vodou a pak povařit buď ve vodě, když je to příloha, nebo v mléce. Mojemu moc chutná jáhelník (nákyp s jáhlami a ovocem). Pohanku klasickou moc nemusím, ale jsou i pohankové vločky, ty stačí zalít vařící vodou a trochu povařit a dát to jako přílohu jakoby rizoto, nebo udělat kaši.
Kupuju často v DM. Ale mají to v každé zdravé výživě.

meleri
14. bře 2012

@kamilka007 ja pridavam do prikrmu vzdy hrst vlocek, staci to sypnout ke konci ono je to rychle uvarene, vlocky neproplachuji. ja ale jeste mixuji syn odmita kousky.

luthien.k
14. bře 2012

@kamilka007 ještě se dá použít quinoa (způsob vaření i použití podobný jako rýže), amarant (dobrý třeba ve formě těstovin - ono v těstovinách je vůbec výběr - špaldové, kukuřičné, rýžové, pohankové, ty amarantové - doporučuju střídat s běžnými semolinovými), bulgur, kuskus...

petraprostejov
15. bře 2012

@kamilka007 Jáhly jsou super, koupila jsem si v krabičce jahelník, je to připravená směs - v pytlíku jáhly a ve 2. sušené ovoce a semínka. Dá se z toho uvařit jak jáhlová kaše, tak to upíct jako jahelník. Podle toho jsem si vypočítala, kolik je toho potřeba - jahel na jaké množství vody - a kupuju už jen pytlíkové jáhly...
Taky jsem dělala ozimou pšenici ze zdravé výživy - povařím ve vodě nebo vývaru, dělám to jako rizoto - třeba s mrkví a kukuřicí. Klidně i bez masa.
Bulgur je taky super, vaří se podobně, jde použít i jen jako příloha.
Z quinoi jde i pomazánka.
Vločky jsou skvělé na kaši, smíchám večer v hrnci vločky a sušené ovoce, zaliju mlíkem, ráno přiliju trochu vody (nebo to jde udělat naopak, to je jedno 😉 ), osladím medem nebo ječným sladem a povařím 🙂

kamilka007
autor
15. bře 2012

Ty bláho, o některých obilninách jsem ani NESLYŠELA! 🙂 No vyrazím do zdravé výživy a něco pokoupím.

petraprostejov
15. bře 2012

@kamilka007 Inspirovalas mě, dělám jahelník 😉290 g jagel, 3x spařit a slít, aby nebyla hořké, zalít 6 dl mlíka a 4 dl vody, špetka soli. 10 minut vařit, 10 minut nechat odstát. Osladit a dát ovoce a máš to jakokaši a nebo 4 žloutky + sníh do toho a 25-30 min píct. Já dala dovnitř jen žloutky a sníh navrch, vždycky s tím tak různě experimentuju 😉

kalo
15. bře 2012

holky a co pohanka???? Od kdy je možné jí dát? Našemu je 7 měsíců. Holce jsem je dělala, ale už si nepamatuju, jestli nebyla starší....

kalo
15. bře 2012

holky a co pohanka, dáváte???? Od kdy je možné jí dát? Našemu je 7 měsíců. Holce jsem je dělala, ale už si nepamatuju, jestli nebyla starší....
@andelka
@luthien.k
@petraprostejov
@kamilka007

luthien.k
15. bře 2012

@kalo klidně můžeš.

petraprostejov
15. bře 2012

@kalo Pohanka mi nechutná, tu piju jen v pytlíkovém čaji s šípkem proti zácpě.

andelka
16. bře 2012

@kalo no my jsme začali přikrmovat v 6měs., takže na tu pohanku došlo tak v 8měs. asi, dělala jsem pohankové instantní vločky, se zeleninou.

Jinka my taky děláme bulgur, kuskus a quinou - ale to nebylo v otázce 😅 bulgur dělám s masem a zeleninou jako rizoto, quinou v kombinaci s rýží, nebo samotnou do polívky, kuskus jako přílohu nebo taky do polívky.

petraprostejov
16. bře 2012

@kalo Mrkni na tyto stránky 🙂 Je to sice reklama, ale je to stručný popis a ty recepty mají dost zajímavé...
http://www.lagris.cz/produkty/racionalni-vyziva
http://www.lagris.cz/recepty