Obilná kaše po 4. měsíci, máte zkušenost?

mako2014
27. lis 2015

Jaké máte zkušenosti s obilnými kašemi po 4. měsíci, aby si dítě zvyklo na chuť obilovin. Prosím doporučtě, díky

sara84
27. lis 2015

Ted davam ryzovou Nestle, meli jsme i Nominu,ale ta je dost hrubozrna pro tak male dite.A cca zitra zacnem Babylove z Dm 4zrnou , ale syn ma 7m, 4m je dost malo, to tak max zeleninu a i s tou bych jeste vydrzela chvilku. .

pavlapola
28. lis 2015
Uživatel pavlapola je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od pavlapola.

Já jsem byla nejvíc spokojená s Hami mléčná kaše rýžová s banánem a malé taky asi nejvíc chutnala a nebo od nich obilno-nemléčná krupicová s ovocem 🙂

mako2014
autor
29. lis 2015

Mě řekla doktorka, že mám dávat jenom jednu max dvě lžičky před večeří, aby si malá začala zvykat na chuť obilovin a lepek. Říkala ať koupím obilnou bez cukru, mléčnou a s lepkem. Měla jsem jednoduché rozhodování, protože jedinou jsem našla od Hipp, tak uvidíme 🙂

koriandrie
29. lis 2015
Uživatel koriandrie je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od koriandrie.

@pavlapola Nemáš prosím zkušenost, jestli jsou dobré i Hami přesnídávky?

Jinak mamka mi koupila Hami krupicovou (https://www.ageo.cz/produkt/hami-kase-obilno-mlecna-krupic-s-vanilkou-225g-6m) a je až pro děti 6m+ myslíte si, že tady tu můžu dát malé i v 5m? Nebo mám raději počkat? Diky za pomoc

verka4d
29. lis 2015

Máme čtyři děti. Od 4.měsíce jsem normálně podávala příkrmy,protože mlíko už nestačilo. Pro nás byly nejlepší mléčné HAMI kašičky,rýžové nebo obilnorýžové ,moc chutnaly s příchutí banánu nebo meruňek.
Jinak jsem začla podávat vařenou mrkvičku a po pár dnech jsem přidala špenát a brambory. Děti v pohodě,spokojené,pěkné přírůstky 🙂