Obilno - mléčná kaše Hipp od ukončeného 4. měsíce

mishad
11. led 2011

Najde se tady maminka, která má zkušenosti s první kaší pro kojence obilno-mléčnou Hipp od ukončeného 4.měsíce? 🙂

mmmk
11. led 2011

@mishad Ano, ja. Ale rozhodne bych jeste pockala, tvoje holcicka je jeste malicka, nespechej na to prikrmovani tolik. Rozhodne to nema vliv na to, aby dite spalo celou noc.

michamicha
11. led 2011

@mishad já bych být tebou taky moc nespěchala, my začli s kaší minulý týden a Vojtík je o měsíc starší než Nikolka. Nepíšeš jestli kojíš nebo je malá na UM, to taky hraje dost podstatnou roli 😉 Slyšela jsem už hodně názorů od známých (dětské sestry, doktorky) na podávání příkrmů, i když je dítko na UM, tak doporučují začínat až kolem 5.měsíce věku, je to dost velký nápor na trávicí soustavu dítěte, tak nespěchej... ono se nic nestane když začneš o něco déle 😉

mishad
autor
12. led 2011

@mmmk
@michamicha ahoj mamčí, já neříkám, že už s kašičkama začínám 😉 , jen se ptám, zda přímo tuto někdo používá pro své miminko a jestli s ní jste spokojené? Či zda jí někdo používal a dělalo to třeba dítku problémy? Jsme na UM Hipp a s mlíčkem od Hippu jsme spokojeni, proto jsem již koukala na kašičky od Hippu a tato mne zaujala, ale projížděla jsem tady starší diskuze a moc příspěvků jsem na ní nenašla 🙂
@mmmk jukala, jsem, že máš jako adresu uvedenou Německo, slyšela jsem, že právě značka Hipp je velmi v Německu a Rakousku oblíbená 🙂 co myslíš?Je na tom něco pravdy? 🙂

mmmk
12. led 2011

@mishad Ano, je tu oblibena. Ale je vyrobena v Nemecku. Ta, co koupis v Cechach, je z Madarska, takze se to slozeni muze odchylovat. Ta nemecka ma prijemnou konzistenci, nehrudkuje, je sladka jen "prirozene," nema dodane zadne cukry. Jako prvni jsme meli tuhle http://www.hipp.cz/produkty/instantni-kase/neml... Je nejmin sladka ze vsech. Pokud ma mala UM od Hippu, bude to tak akorat pasovat. Ale fakt pockej do toho 5. mesice, jak pise michamicha.

mishad
autor
12. led 2011

@mmmk moc ti děkuji za informace, jak jsem jukala na složení, tak by to mělo odpovídat. Také tam nejsou přidané cukry a neobsahuje lepek, což jsem ráda a například mlíčko nám vůbec nehrudkovatí, jak píšou některé maminky... 🙂, ta nemléčná rýžová je také fajn, ale ta se nepřipravuje z vody, ale z mléčka vid? 🙂

mmmk
12. led 2011

@mishad Muzes jak z mlika, tak z vody. Ja ji pridavala pak i k ovoci rozdelanou jen ve vode.

petule12
14. led 2011

@mishad - začali jsme s touto kaší před pár dny a Aje chutná, rozmíchávám jí jenom s vodou a krásně se rozmíchá. A je dobrá (jsem ochutnala) 🙂

sophie1
15. led 2011

Ano, jíme dodnes a pouze do vody 🙂 Vůbec všechny Hipp kaše malé chutnají a nehrudkují 🙂

rafna
26. led 2011

@mishad Ahoj, já začala dávat Sunarku s banánem a dětem moc chutná. Začínám po menších dávkách a dokrmím je UM. Aby to pro jejich zažívání nebyl moc velký šok.

markettka
29. led 2011

Ahoj,
já kupuji od Hippu téměř všechno kromě čajíku, malýmu to hrozně chutná, ale kaši od Hippu fakt nemusí. A mně osobně taky moc nechutná (a to mi vesměs všechny ostatní chutnají). Dneska jsem mu dávala Hippáckou kaši ze skleničky a ta mu pro změnu hrozně jela 🙂, ale za tu cenu 😒 ji rozhodně kupovat nebudu 😀 .

weri1
30. led 2011

jestli to chceš kvůli spaní, tak bych nespěchala, nám se to neosvědčilo, ale já začala až v 5,5 měs. A myslím si, že všechny kaše jsou podobný, je jedno jaká značka