Od kdy jste dávaly 2 příkrmy denně?

rendolf3
20. led 2017

Zdravím maminky, ráda bych jsem se zeptala od kdy nebo za jak dlouho jste dávaly 2 příkrmy denně. Malej 6mes. od mala na sunaru. Příkrmy jsem davala od 4.měs zeleninový po měsíci i maso a teď ovoce. To do něj hupne ani neví jak jinak příkrm hezky papa i když ochutnal sladké ovoce ji stále stejné dobře. Od 4. měs dávám v 22 hod mléčnou kaši a spí do rána. Takže papa příkrm na oběd a večer kaši. Ráda bych věděla kdy můžu přidat další příkrm nebo nemusím? Třeba dávat k obědu zeleninomasovy příkrm k svačině ovocný a večer kaše. Tu kaši mu sidim dávám hodně vody aby byla řidší a min jak v návodu. A to ovoce jednou za 3-4 dny dávám. Kdyby častěji bojím se aby právě nepřestal papat zeleninu s masem. Za případné rady jak postupovat dál a nebo jestli děláme něco špatně budu ráda. Dekuji

jajinalili
20. led 2017

Jak to myslis dva prikrmy denne? Dle toho co pises uz ji hodne.
Jako nejsem pro davat kasi na noc, urcite by byla vhodnejsi ke snidani. Ale je dobre,ze ji hodne redis. Davej pozor na slozeni, vetsinou je to des!! To bych ani ja nejedla!
Zarad, bud ted nebo az dyl, jeste jedno zlleninove jidlo, treba s jahly(predem namocene) nebo s ryzi.
Zelenina a jine kvalitni potraviny-hlavne takove co telo spravne vyziví musi prevazovat nad ostatnim a to plati pro nas vsechny😉

jaja01k
21. led 2017

Kdyz ti hezky ji, klidne bych nahradila jednu svacinu ovocem 🙂

rendolf3
autor
21. led 2017

Dobře pokud je lepší kaše ráno začnu dávat ráno. Já ji nedávám totiž lžičkou, ale ve flasce. A já ho nechci nutit a dělat mu kaši hustou.
Takže můžu zařadit pokud bude i malej chtít behem dne dva zeleninový příkrmy s nějakou přílohou a masem. Dekuji

rendolf3
autor
21. led 2017

@jaja01k to jsem měla právě taky namysli.. že bych mu dala nějaký hl. Jídlo a k svačině ovocnou presnidavku. Takhle to nechat a pak já nevím za MĚSÍC? dát třeba i večeři v podobě zeleniny a přílohy.

jaja01k
21. led 2017

@rendolf3 Presne takhle bych to udelala, ovocnou svacinu a pak tak za ten mesic zeleninovou veceri 🙂

jarmy_
21. led 2017

Ty kašičky Hami apod jsou fakt hrůza, mrkni na složení. Já kupuju ve zdravé výživě rýžovou, jáhlovou, pohankovou, akorát zaliješ horkou vodu a je to. A dávám ráno, na večer to dobré není jak už bylo psáno 🙂

jajinalili
21. led 2017

@rendolf3 Jestli Ti pěkně jí a zároveň chce jíst, tak zařaď dvě čerstvě vařená jídla, má 6m a to někdo teprve začíná s příkrmy, takže.... na vše máte dost času, jen pomalé poznávání nových jídel. Stereotyp by neměl vadit, vždyť oni nic jiného neznají 😉

Vyzkoušej různá masa...krůtí, králík, hovězí, ryby, červená čočka, mungo fazole.
Jako přílohy jáhly, rýže, pohanka, kuskus, brambory, kukuřičné těstoviny.
Na svačinky co se ovoce týká je vhodné napařené jablíčko.... nebo klidně hoď přímo do trochy vody a lehce povař. Do vody můžeš hodit hřebíček(koření 😀 )
Nedávej co nejdelší dobu kupované polotovary, tam bohužel nic pro tělo prospěšné není!!!!
Vařit a co jen jde připravovat doma....nikdy jindy to vaření už jednodušší nebude a hlavně, jsme doma jen kvůli nim a pro ně.... 😍