Odkdy jste dávali dětem čočku?

presticanda
16. říj 2013

Ahoj maminky.Prosim vas od kdy jste zacali davat diteti cocku? Mam 15mesicni dceru a nevim jestli uz muzu.Dekuji

olusenka
16. říj 2013

Červenou loupanou už před prvními narozeninami, tu jsem vařila sama, hnědou drobnou ve skleničce kupované (Alete od 1roku) po prvních narozeninách.

soles
16. říj 2013

malá 18m jí čočku už normálně

tkanicka
16. říj 2013

asi do roka a půl jedla červenou loupanou a pak mi doslova sežrala moji čočkovou polévku. Žádné bolení nebylo, tak od té doby jí normální, mně osobně taky chutná víc ta obyčejná

petrusew
16. říj 2013

malá dostala poprvé v 19m a v pohodě

markkketa
16. říj 2013

Ja davam asi od 10 mesicu. Ale jen cervenou a jen trochu. Lusteniny by na taliri melo byt jen par lzic a k tomu hodne zeleniny. Nekdy ji rovnou micham dohromady treba s dusenou mrkvi. Z lustenin jsem zkousela jeste cizrnu.

luciebx
16. říj 2013

malej mel 3 roky a cocku jeste nemel.. 😅 podle me by mi ji ani nejedl

leni78
16. říj 2013

Asi v 10 měsícich normálně cocku co jsme měli k obědu, zvládl v pohodě a moc mu chutnala. I hrachova kase ze žlutého hrachu, to jsem ho musela krotit, ale sapal se po tom jak drak.

andryskam
16. říj 2013

Od 10ti měsíců červenou loupanou a po 1. roce už normální a v pohodě 🙂

karotky
16. říj 2013

Od zavedení masozeleninových příkrmů.Ze začátku jsem vařila BIO Červenou čočku loupanou celou z Billy( www.nasebio.cz/bio-mouky.php )a pak od Firmy Lagris: www.lagris.cz/produkty/lusteniny/cocka/cocka-ve... ,kterou jsem námáčela přes noc 🙂

plasilka
16. říj 2013

asi od 10měsíců červenou loupanou a po roce už normální a chutnala a dobře ji zvládala.I fazole jsem ji mixovala a dávala se zeleninou od roka a dobře potom kakala a břicho nebolelo.

lv
16. říj 2013

zítra jdu na ni, má 16m..dala jsem ji trochu naklíčit..červenou jedla asi od 9m.

pajenka
16. říj 2013

Červenou dávám od osmi měsíců a zůstanu u ní 🙂

klaire22
20. říj 2013

cca od 7-8 měsíce.

kammka
20. říj 2013

červenou dost brzo, asi taky těch osm měsíců a tu běžnou po roce, už jí to co my, takže s vajíčkem a cibulkou, miluje to..už měl i fazole v gulášový polívce a samo cizrnu, nadýmání nějak horší než jindy nebylo, on si prostě prdí a jinak problém nemá, už to není žádný miminko..