Odmítá příkrmy. Co dělat?

martinatd
16. říj 2021

Ahojte, potrebuju poradit 😔 syn dnes 7M mi začal po měsíci odmitat příkrmy. Začali jsme na začátku 6 měsíce vařenou zeleninou, jedl opravdu hezky a ted už poslední týden nechce nic. Zkoušela jsem dnes i to co ku nejvíc chutnalo, ale nechce otevřít pusinku, sklebi se, plyve ... docela mě to zaskočilo a vlastně teď nevím, co dělat ,jak postupovat. Dala jsem mu jeden den pauzu ale nepomohlo to. Máte zkušenost ?

zrzeckas
16. říj 2021

Mě to malý dělal, když ho bolely zuby. Ty ho trapili dlouho a pořádně, teď ho trapi ty poslední. Jedine, co si vzal byla ovocna presnidavka s piskotem, mleko a krupice, ale taky nic moc extra.... Ale zda to máte stejně netuším

emillyhk
16. říj 2021

@martinatd Také jsme si tím prošli a vyklubal se z toho růst zubů. Jinak mu nebylo nic, žádné teploty, dokonce ani dásně nebyly nateklé. Trvalo to asi 2-3 týdny. Už jsme měli zavedené dvě svačiny a oběd a najednou jsme byli zpět na UM. Srovnalo se to samo cca týden po vyklubání zoubků 😊

jjasmina
17. říj 2021

@martinatd možná zuby, teď stejně jen ochutnavaji, zkoušela ste jist společně z jednoho talíře?

ejmate
17. říj 2021

@martinatd u nás to byli též zuby, když nechtěla malá jíst. Trvalo to vždy tak týden a pak zase dobrý. Občas pomohlo vyměnit domácí jídlo za tu kupovanou skleničku 😅

martinatd
autor
17. říj 2021

@jjasmina možná ano, zatím nemá žádný. Zkoušela ale bylo to ,to stejne. Tak uvidíme zkusím za pár dní a snad je to jen krátké přechodné období 🙏