Opravdu stabilní a bezpečná jídelní židlička

lenkalenka666
20. zář 2015

Ahoj, je tady několik diskuzí ohledně dětských židliček, ale nikde jsem nenašla to co hledám. Potřebuji opravdu stabilní jídelní židličku. Malému bude měsíců a už bude mít 9kg, takže předpokládám, že to bude za chvíli docela macek 🙂 . A bojím se pak aby se židlička nepřevrátila apod. Začínáme přikrmovat, tak potřebuji nějakou koupit. Máte prosím někdo tip, zkušenosti?? Moc děkuji.

lily21
20. zář 2015

My máme Fabulu a jsme spokojeni, mala ma pres 16 kg a v pohodě🙂

sonik22
20. zář 2015

Máme Jitro a taky spokojenost.

odette123
20. zář 2015

My mame Prima Pappa Zero od Peg Perego a maximalna spokojnost akurat ze cena je dost vysoka.Mam tiez vacsieho syna a vzdy sa v nej hybe,kope,vystraja ale zidlicka to vsetko zvlada 🙂

hanci7
20. zář 2015

Máme u rodičů klasickou dřevěnou, co se dá přepůlit a je z toho židlička se stolkem. Ani náš divoch s ní neměl problémy. Samozřejmě, nemá to popruhy ani odobné vymoženosti, ale v nižší variantě to opravdu nikdo nepřevrátí. Maximálně s tím bude ve volném čase ujíždět po kuchyni...

lenkalenka666
autor
20. zář 2015

Děkuji za vaše názory 🙂, já jen že jsem ještě četla ohledně té Fábuly, že praská potah, že nic nevydrží. Máte zkušenost?

lily21
20. zář 2015

JoJo používáním potah praská,já jsem ho nakonec sundala,když mala byla větší a přišlo mi to praktičtější bez, stejně jsem tu zidlicku po jídle často umyvadla, protože byla špinavá od jídla.

teraolli
20. zář 2015

Taky máme Prima Pappa Zero od Peg Perego v eko kůži a je naprosto super. Doporučuji 🙂.

hojda
20. zář 2015

V D-testu vyšel kdysi test židliček. Jinak jsme měli Ikea a Peg Perego Prima Pappa a obě bez problémů.

hojda
20. zář 2015

Na e-miminu jsem to našla, koukni tam.