Ovocné příkrmy, s jakým ovocem začít?

pecora
14. srp 2015

Ahoj holky, rada bych se zeptala s jakym ovocem zacinat u ovocnych prikrmu? Jablicko a co dal? Podotykam ze nechci kupovane, doposud delam vse doma (zeleninu a maso). Dekuji moc za rady 🙂

lv
14. srp 2015

hruška, banán, švestky, meruňky (po povaření bývají tedy dost kyselé)..

pecora
autor
14. srp 2015

Dekuji. Mudra mi nic nerekla a tak jsem nevedela jestli i ty merunky a svestky... Diky moc

lv
14. srp 2015

@pecora není zač..já dělala taky, většinou to jabko + sezonní ovoce. A pak někdy vločky, i quinou, amarant, pohanku, trošku, zahustilo se to tím..vkadtně i broskve, nekatinky..

pecora
autor
14. srp 2015

Ja si prave rikala ze to jabko pouziju jako "cukr". 🙂. Tak snad budou sladka a bude pekne papat jako zeleninu s masem.

ducik
14. srp 2015

@pecora jako cukr použij banan 😉 je precijen sladsi. hrusku bych dala později, nadyma nebo může nadymat. Meruňky opatrně a hodně zralé, taky můžeš broskve a nektarinky. Taky hrozno, oloupané, ostatně jako vše 🙂

veri0007
14. srp 2015

@pecora jako sladidlo, souhlasím, jedině banán😉 Nezdá se to, ale jak jej rozmačkáš, je fakt velmi sladký. Jablko je spíše kyselé😉
Já začínala s banánem a následně jsem začala přidávat i ostatní ovoce, ale jako základ vždy banán půl na půl s něčím. A s bílým jogurtem, to je teprve mňamka😉

pecora
autor
15. srp 2015

Diky moc vsem! Zitra zkusime tak jsem zvedava 🙂.