Parní vařič, máte jej? Dá se využít i po příkrmech?

nafi
7. čer 2014

Hezký den,
začínáme pomalu s příkrmy a tak o tom hledám na internetu informace a narazila jsem na parní vařič. Vcelku mě zaujal, ale nevím zda by to nebyly jen vyhozené peníze a jestli se dá využít i po příkrmech. Nemáte jej někdo a jak jste spokojene? Moc děkuji za každou informaci i názor.
Pěkný den

zdencaaaaaaa
19. zář 2014

dobrý den, já mam parní hrnec od tefalu a maximalní spokojenost. využívám hodně pro děti ale samozřejmě i pro nás. Dá se v něm udělat de facto skoro vsechno, brambory, rýže, knedlíky..vše je výborné a zdravé navíc. takže za mě doporučuji!!

ellar
19. zář 2014

Já dělám vše v klasickém hrnci (Ikea) na pařáčku (Tescoma) a jsem spokojená 🙂 Měla jsem na zkoušku půjčený parní hrnec (měl by být hodně kvalitní), ale moc mi to nevyhovovalo:
-byl moc velký a já jej v současné době nemám kde uložit,
-vlezlo se tam toho hodně- což nepotřebuji,
-vodu v hrnci pak použiji na rozředění ovoce nebo zeleniny, ale z toho parního hrnce se mi to používat moc nechtělo, tak mi pak chyběla voda na rozředění,
-přednastavila jsem čas, ale na ovoce to bylo moc dlouho, nevím, jak to pojmenovat, prostě se to úplně zgrclo, a z čeho jsem měla původně dvě svačinky, tak tady jsem měla tak tak jednu 🙂
Ale podle mě je to o tom, naučit se to. A pokud se naučíte s manželem tohle jídlo jíst taky, tak to určitě nemusí být špatné. Dost jsem o tom četla, a nedoporučuje se na tom příliš šetřit 🙂

achjonetusim
19. zář 2014

Mam parni hrnec s mixerem Philips Avent, malej zazrak. Dceri jsou ctyri roky takze daaavno po prikrmech 🙂 a pouzivam porad, na prilohy, polivky atd. pro celou rodinu - samotnej hrasek, brokolici, mrkev na kosticky, nekdy smes co najdu v lednici...nekdy pak jen otocim, rozmixuju a pridam vodu nebo smetanu a mam zeleninovej vyvar. Taky v nem delam ovoce s trochou medu do jogurtu nebo zaklad do zmrzliny, sem tam porci ryby atd. Mam ho porad na lince, pouzivam denne/obden.

mollyweasley
19. zář 2014

Já jsem koupila v bazárku za 300 použitý, ale super a konkrétně třeba ryby už v životě nebudu dělat jinde.