Po nemoci a růstu zubů nechce papat lžičkou příkrmy

blatokacka
31. srp 2016

Holky nevíte,neměla jste některá problém stejného rázu? Malé rostou zoubky řezáky ,2 najednou nahoře, a vypadá to ,že i dole řezák bude na cestě co nevidět.Do toho měla 6stou nemoc,ale až je po vyrážce i teplotách cca 3 dny...Jenže mi odmítá stravu na lžičce ,i velmi oblíbenou,jsou kolem ní scény a stejně nic nesní,ani mnou udělanou ani kupovanou...jedla předtím vzorově a vše:DTeď jí s těží donutim jíst přesnidávku a to ne na lžičce ,ale v té"kapsičce",pak křupinky a chleba ,či housku ode mě,někdy i kousíček banánu.Moc toho ani nevypije,teda měla by podle všeho 120ml na 1kg a to nedá ani náhodou...mléko nikdy moc nepila a teď už dá jen ráno 150ml a večer to samé,jinak zamkne pusu a nééé... máte někdo radu? Malé je 10,5 měsíce.

maudd
31. srp 2016

Ahoj, máme to samé - 10 měsíců, rostou čtyřky. Nikdy teda nejedl nějak úžasně ale ted vůbec...cca jednou za tři dny vezme něco na milost ale jedině z kapsičky. Koupila jsem takové ty prázdné, co si je naplnis doma, vyhazovat nedojedené z obchodu se mi nechce, za ty prachy 😆 jinak prostě nabízím...ale je to na palici. Doufám, že to přejde 😄

zmrzlinka
31. srp 2016

Skus neco studeneho....u nas na malyho to zabiralo....kdyz mu lezli zuby tak jedl jenom studene bile jogurty a pil UM.

blatokacka
autor
1. zář 2016

kde se dají koupit ty prázdné kapsičky? No,my máme problém i s mlékem,jogurt papala taky,jenže teď ani to,vidí lžičku,prázdnou ano,s něčím,nééé...ani neví co na ní je,ručičky před pusinku,zamkne a nepustí,plácá kolem sebe ,kope a samozřejmě po miminkovsku mi asi nadává:D...Je to teda boj...a o nervech ani nemluvě..hlady nám určo neumře,ale ty živiny..z rohlíků a přesnidávek nic moc...obrňuju se trpělivostí a doufám ,že to přejde a bude zase krásně papat jako dříve...snad se dočkám:D

maudd
1. zář 2016

Ja kupovala na feedu, značka cherub baby tusim. Já naštěstí jeste kojim, takže alespoň neco ma...teď snědl asi deset krupek a kus hrušky tak mam vánoce 🙂
Příští týden jdeme do poradny, tak jsem zvědavá jestli vubec neco přibral...
Hele a co kaše? Mel takovou tu ceralni v kapsičce od sunaru a z lednice to snědl...

blatokacka
autor
4. zář 2016

Ahoj,už je vše v pohodě,normálka,sice v noci pláče a pořád se budí, ale jinak baští vše, skoro bych řekla,že je z ní otesánek:DDneska i bumbá,narozdíl od jindy,tak snad máme na chvilku klid,aspoň do stoliček:DTak přeju hodně štěstíčka,objednala jsem "kapsičky" ty prázdné,radši ...:D

maudd
4. zář 2016

Tak super, at to vydrží 🙂