Po prvním týdnu příkrmu 2 dny zácpa. Souvisí to?

syrael
10. pro 2007

Nazdarek, jsme plne kojeny, pred tydnem jsme zacali s prikrmy. Kubajs kaka pravidelne dvakrat denne. Ted po tydnu prikrmu ma uz druhy den zacpu...Rikam si, ze by to mohlo souvislet s tim zavedenim pevne stravy, ale stejne ve me hloda nejistota...Doktorce jsem volala, sestricka rekla, ze nevi...Nemate nektera obdobnou zkusenost - zacpa po zavedeni tuhe stravy? Moc dekuju

lendy1
10. pro 2007

jasně, máme to též - snaž se dostat do malého víc tekutin-převařenou kojeneckou vodu nebo čajík - klidně i lžičkou 😉

syrael
autor
10. pro 2007

lendy1, to jsem rada, tak to bude v poho, navic jsme se pred hodkou mocne vykadily, uf, to se mi ulevilo🙂

natalien
10. pro 2007

Nell se taky nešlo 3dny vykakat, vím že ji to způsobilo rýže s mrkví, ale po dnešní mrkvi s brokolicí máme už klid 😉

kacka79
10. pro 2007

Tak to jsme měli taky - souvisí to se změnou stravy... nám se to upravilo cca po měsíci a už zase kandíme 2 x denně 😀 Pomáhalo nám švestičky - bu´d frutapura nebo od HIPPu - čerstvé jsem nesehnala..A taky příkrm - nevim teď značku - manžel dovezl z německa - ale bylo to maso s dýní - moc mu chutnalo a upravilo to tu zácpu

navi
10. pro 2007

u nás to samý, prcek měl zácpu a kyž už se konečně vykadil, tak mu to dalo pořádně zabrat 😅 Dáváme ředěné šťávičky od Hippu, švestkovou a dneska jsme zkusili hrušku. Jinak taky se to zlepšilo, když jsme přešli z mrkve na brokolici.

kacka79
10. pro 2007

Jo, jo po mrkvi je to nejhoršíí