Po skleničce zeleniny chce ještě 150ml mléka

alishia
26. říj 2008

ahoj,

co si o tom myslite??? on my pokazdem obede (sklenicka mrkve) strasne hystericky rve, dokud nedostane jeste davku mleka.

binki
27. říj 2008

a zkusila jsi mu dát druhou skleničku?

anngie
27. říj 2008

ali: petul.a myslela aby jsi přišla do květnovek 2008, sem: https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

jahodka11
27. říj 2008

alishia-podla mna je to ok, mozno skus pridat zemiacik k mrkve a mozno aj trosku vacsiu porciu...a samozrejme potome ste mliecko...este je malicky, musi si zvyknut....a mliecko je prenho to naj 🙂 ja som si myslela, ze u nas to neskonci, ze to bude furt len mlieko mlieko a nie, uz pekne papa, neboj, nauci sa 😉

lula5
27. říj 2008

Ja som tiez "nedorazala" obed mliekom, mne to dokonca lekarka neodporucala. mala tiez jedla od zaciatku 150ml jedla a o necely mesiac 220-250ml. Proste jej nestacila jedna ta davka. A patri aj tak k vahovo nizsim (v 10m mala 7,5kg).

barusha
27. říj 2008

Ahoj holky,já teda ještě nepřikrmuju,jen kojím,ale chtěla jsem se pochlubit,co se frekvence kojení týká,malej jí po 4-7 hodinách!!!Prostě šikula.A nijak tím nestrádá,máme téměř 8kg a 4m nám budou až za týden 😉 Ale na příkrmy už se těším!

timbouctou
27. říj 2008

alishia_ my jsme dokrmovali z prsu dost dlouho po zavedení prvních příkrmů, vlastně než začal dostávat maso. Taky byl schopnej zbaštit 250 gramů mrkve s bramborem a ještě mi vysát kozenku 😀

daluri
28. říj 2008

Barusha váhu máte pěknou, ale nechce se mi věřit, že jí i po 7 hodinách ?!
To u nás, když jí po 2,5 hod tak to beru jako zázrak! 😀

barusha
28. říj 2008

daluri: mě taky ne, to už bývám vždycky nervózní a nejradši bych ho vzbudila...Většinou je to tak, že se nají,2h.si hrajeme, pak je protivnej, usne a prospí třeba i 4h.,pak se rozkoukává...No, jen to většinou není v noci, ale přes den 😖

many
28. říj 2008

barusha - tééééda to čučím že ti tak vydrží 😉 asi máš dost hutný mlíčko 😉 to já taky kojím plně,ale už má 5 měsíců a když chce každý 2 hoďky tak to je zázrak,jinak po hoďce nebo hoďce a půl ale večer naštěstí spí,to se jen sem tam probudí,jinak spí od 20.00 tak do 4.50 jak tatin vstává do práce

barusha
28. říj 2008

many: Sama se fakt divím,jen škoda,že noci už tak pěkný nejsou.Vydrží tak od 20h. do půlnoci a pak už to jde z kopce, když je dobře,tak kolem 4h. a to má oči jak tenisáky a máme hodinovou rozpravu. Teda spíš výkřiky do tmy, že vzbudí i manžela 😀

barusha
28. říj 2008

Ještě, holky, jak to děláte v noci, když se budí? Jenom je pochováte nebo dáte hned jídlo?

anke
28. říj 2008

ahoj, ja jsem zkousela dudlik a chovat, pze jsem chtela vyzkouset, jestli si nevymysli ... nezabralo, takze ja rovnou kojim a prubezne se snazim menit dudlik za prso, nekdy se napije trosku a pak vezme dudel a spi, nekdy vypije dokonce z obou ... mam holt hladovce, dneska snedl skoro 2 sklenicky mrkvicky 😅

many
28. říj 2008

barusha - to mi taky někdy dělá,že se vzbudí po půlnoci a pak mám pocit že ho kojím co chvíla,už ho nechám u sebe a dávám prso a pak mu šoupnu dudla a spí ale naštěstí je to jednou za čas a spinká do rána,to chování nepomůže ani přes den,prostě prso a pak mu to nenápadně vyměním za dudla,jinak to prso by chtěl mít v puse furt 😕

barusha
28. říj 2008

Mě je jen divný,že přes den vydrží minim. 4h. bez jídla a v noci bych mohla kojit třeba co dvě hoďky. Navíc neví, kdy má dost, takže kdykoliv bych mu dala, bere a pak ublinkává 😒

dididi30
28. říj 2008

ale ved to je normalne,ze po papke chce mlieko a sak aj my ked papame, tak sme po jedle smadni 😉

katmi
29. říj 2008

didi ale mlieko nieje od smädu.. moja mala papa UM ale teda v zivote sa z neho "nenapila".. velakrat za pol hodinku ked som jej ponukla pit,tak si dala.. len hlt,ale dala..

ak je hladny,ja by som mu dala este jednu sklenicku prikrmu..ono dokrmit sa mlieckom sa odporuca pri zacinani prikrmovania.. potom uz nie.

dididi30
29. říj 2008

katmi, no vies ale babo ma vlastne mliecko aj od smadu, ale to asi skor kojene ,ze? tak asi tak, pridat este jednu sklenicku prikrmu 🙂
barusha, my mame to iste, cez den vydrzi ako vas a v noci by si cuckal a cuckal do nemoty 😒 som zvedava co bude ked budem prirmovat, ci nebude chciet prikrmy v noci 🙄

barusha
29. říj 2008

dididi30: chtělo by to nějak otočit 😒