Poloha miminka při krmení - jak dávat půlročnímu příkrmy?

petromila666
27. led 2019

Dobrý den všem, mám asi hloupý dotaz, ale nevím si úplně rady. Máme šestiměsíční dcerku a od ukonceneho čtvrtého měsíce dáváme prikrmy. Doteď bylo vše bez problémů, ale teď, jak malá pořád roste a docela se vytahuje, má už nějakých 67 cm, tak se nám to krmení trošku komplikuje, protože už nevím jak ji mám kde posadit, někdo mi poradil vajíčko, ale už párkrát se mi málem udusila, tak jsem zkoušela normálně v klíně, to je zase pro nás obě dost nepohodlné, tak jsem chtěla poradit, jakou polohu využíváte vy, jestli koupit to sedatko nebo máte vychytanou ještě nejakou jinou polohu. Děkuji za odpověď.

puhelin
27. led 2019

Ja jsem s prikrmy zacinala v 7 mesicich, dcerku jsem mela v lehatku - pokud jsem ji davala mixovane. Jinak lezela na brisku a jedla blw. Poprve se mi posadila az tak okolo 10. mesice.

olga_
27. led 2019

Dvojčata budou mít v únoru 8 měsíců a jedeme blw (mrkni: www.jidlodotlapky.cz) cca od ukončeného šestého, resp. od doby, kdy začali o jídlo jevit zájem. Krmí se sami v leže na zemi na připravené podložce.

cuuza
27. led 2019

Máme polohovatelnou židličku a super, konkrétně peg perego prima pappa. Časem vyměníme za dřevěnou rostoucí.

bayt
27. led 2019

@petromila666 Já jsem dávala tehdy do autosedačky nebo na klín....

miba10
27. led 2019

Máme Bumbo sedátko nebo klasickou židličku, ale polohovací. Oboje bez problémů

eithelwing
27. led 2019

Dcera seděla až ve 13 měsících. Do té doby prostě náruč nebo vajíčko. Jelikož z vajíčka kolem roku už čouhala, uvažovala jsem o polohovací židličce, ale nakonec nebylo třeba.

makronka222
27. led 2019

Lehatko, polohovaci zidle.

rajani
27. led 2019

Dokud nesedela, v leze na břiše. V pololeze je snadné zaskoceni a horší vykaslani.